Realitná kancelária
Dolný Kubín

Overená realitka skutočnými klientmi

4791 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Dolnom Kubíne a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Dolnom Kubíne a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Dolný Kubín

Všetky v okrese Dolný Kubín Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Dolnom Kubíne a okolí.

Hľadám pre mojich klientov na kúpu pozemok na okraji menšej obce s prístupom k vode a možnosti umiestnenia mobilného domu.

Kúpa rodinný dom Bziny

130 000 €

Hľadám starší rodinný dom v tichej oblasti, mimo rušného mestského prostredia v Hornej Lehote alebo okolí. Dom by mal byť vhodný k okamžitému nasťahovaniu , nemusí byť moderný ani zrenovovaný. Cena do 130.000eur

Kúpa rodinný dom Dlhá nad Oravou

Pre klienta, ktorý so svojou rodinou má rád samotu hľadám pozemok alebo starší domu niekde na pol osamote - samote. Najlepšie pri lese s prístupom ku vode alebo nejakým potôčikom, ktorý by prechádzal cez pozemok. Môžu byť aj dedinky v okolí.

Kúpa rodinný dom Horná Lehota

130 000 €

Hľadám starší rodinný dom v tichej oblasti, mimo rušného mestského prostredia v Hornej Lehote alebo okolí. Dom by mal byť vhodný k okamžitému nasťahovaniu , nemusí byť moderný ani zrenovovaný. Cena do 130.000eur

Kúpa rodinný dom Horná alebo Dolná Lehota

130 000 €

Hľadám starší rodinný dom mimo rušného mestského prostredia v Hornej alebo Dolnej Lehote. Dom by mal byť vhodný k okamžitému nasťahovaniu , nemusí byť moderný ani zrenovovaný. Cena do 130.000eur

Kúpa rodinný dom Jasenová

130 000 €

Hľadám starší rodinný dom v tichej oblasti, mimo rušného mestského prostredia v obci Jasenová alebo okolí. Dom by mal byť vhodný k okamžitému nasťahovaniu , nemusí byť moderný ani zrenovovaný. Cena do 130.000eur

Kúpa rodinný dom Krivá

130 000 €

Hľadám starší rodinný dom pre milú rodinu s jedným dieťaťom a starostlivou babkou v obci Krivá alebo okolí. Dom by mal byť vhodný k okamžitému nasťahovaniu , nemusí byť moderný ani zrenovovaný. Cena do 130.000eur

Kúpa rodinný dom Leštiny

130 000 €

Hľadám starší rodinný dom v tichej oblasti v obci Leštiny alebo okolí. Dom by mal byť vhodný k okamžitému nasťahovaniu , nemusí byť moderný ani zrenovovaný. Cena do 130.000eur.

Kúpa rodinný dom Malatiná

Pre klienta, ktorý so svojou rodinou má rád samotu hľadám pozemok alebo starší domu niekde na pol osamote - samote. Najlepšie pri lese s prístupom ku vode alebo nejakým potôčikom, ktorý by prechádzal cez pozemok.

Kúpa rodinný dom Medzibrodie nad Oravou

130 000 €

Hľadám starší rodinný dom mimo rušného mestského prostredia v obci Medzibrodie nad Oravou alebo okolí. Dom by mal byť vhodný k okamžitému nasťahovaniu , nemusí byť moderný ani zrenovovaný. Cena do 130.000eur

Kúpa rodinný dom Sedliacka Dubová

110 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadám starší rodinný dom v Sedliackej Dubovéj alebo okolí. Môže byť aj menší pozemok ca.1000m2. Volajte na tel. číslo. 0911288853.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4791 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4791 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia