Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Spokojní klienti - Bohuslava Záborská

Sme veľmi radi, že čoraz viac klientov oceňuje naše profesiónálne služby a snahu zaviesť v realitných službách čo najvyšší štandard. Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3673 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť tu, navyše aj s fotkami spokojných klientov po celom Slovensku. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.


Pokiaľ ste sa už stretli s našimi službami, budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť cez formulár klienta. Ďakujeme.

POSLAŤ HODNOTENIEPROFIL SPOLOČNOSTIVYHĽADAŤ MAKLÉRA - KONTAKTY

Spokojnosť s maklérom: Záborská Bohuslava

Spokojnosť s maklérom: Záborská BohuslavaZ mojej strany maximálna spokojnosť s maklérkou. Má veľmi pekný prístup ku klientovi, snaží sa byť maximálne nápomocný, na všetky otázky vie vždy odpovedať preto veľmi vidieť, že sa vo svojej práci veľmi dobre vyzná. Je veľmi ústretová, vždy dodrží presný čas na aký sa dohodne s klientom. Má ľudský a profesionálny prístup voči klientovi a vysokú odbornosť vo svojej práci. Je maximálne zodpovedná. Veľmi pekne ďakujem za pomoc s predajom môjho bytu.
Mikulcová Slavka.

Spokojnosť s maklérom: Bohuslava Záborská

Spokojnosť s maklérom: Bohuslava ZáborskáVaša maklérka Bohuslava Záborská mi predala nehnuteľnosť, veľmi oceňujem jej profesionálny prístup k práci, je veľmi zodpovedná, čestná a spoľahlivá. Som nadmieru spokojná s jej prácou a je neskutočne ľudská. Dnes takýchto ľudí je veľmi málo. Ďakujem za spoluprácu, veľmi si to cením. S pozdravom M.

Spokojnosť s maklérom: Záborská Bohuslava

Spokojnosť s maklérom: Záborská BohuslavaFunkciu makléra vykonáva odborne a svedomite. Jej práca je na vysokej profesionálnej úrovni. Oceňujem jej prístup ku klientom. Je ochotná vo všetkom pomôcť a poradiť. Je to veľmi milá a príjemná pani. Som spokojná s jej prácou.
Haščáková Tatiana
ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia