Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Spokojní klienti - Ing. Katarína Paršová

Sme veľmi radi, že čoraz viac klientov oceňuje naše profesiónálne služby a snahu zaviesť v realitných službách čo najvyšší štandard. Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4125 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť tu, navyše aj s fotkami spokojných klientov po celom Slovensku. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.


Pokiaľ ste sa už stretli s našimi službami, budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť cez formulár klienta. Ďakujeme.

POSLAŤ HODNOTENIEPROFIL SPOLOČNOSTIVYHĽADAŤ MAKLÉRA - KONTAKTY

Spokojní klienti Olasová a Boublík

Medzi našich spokojných klientov v Bratislave sa zaradili aj známe osobnosti z televízneho a divadelného života - Karin Olasová s Přemekom Boublíkom. Veľmi nás teší ich spokojnosť a prípadne ďalšie odporúčania našej manažérky pobočky Ing. Kataríny Paršovej.

Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

Spokojnosť s maklérom: Paršová KatarínaĎakujem veľmi pekne za tak profesionálny, ľudský, ústretový prístup.Katka je priateľská, vybalila aj nemožné a stále bola nápomocná. Odporúčam najviac ako sa len dá. Správy maklér je pri kúpe nehnuteľnosti dôležitý. Bol to náš prvý byt a bez nej by som nevedela ako mám postupovať,čo treba vybaviť a pod. Ďakujem ešte raz!
Jana

Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

Spokojnosť s maklérom: Paršová KatarínaChcem sa poďakovať pani Kataríne Paršovej za profesionálny a ľudský prístup pri vybavení prenájmu nehnuteľnosti. Oceňujem ochotu, flexibiltu, ústretovosť, milé a príjemné vystupovanie. Veľmi odporúčam a budem rád spolupracovať aj naďalej. P.C.

Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

Spokojnosť s maklérom: Paršová KatarínaDobrý deň, chcem sa Vám poďakovať za vysoko profesionálny prístup. Pred a po predajný servis. Realitných kancelárii a takzvaných „maklérov“ je naozaj veľa a musím povedať, že ja som si vybrala Vás a vybrala som si veľmi dobre. Určite Vás budem mojim známym odporúčať. Ešte raz ďakujem a keď budem potrebovať realitnú kanceláriu, opäť oslovím Vás.
Hana Ch.

Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

Spokojnosť s maklérom: Paršová KatarínaSpolupráca s pani Ing. Paršovou bola od samého začiatku na vysoko profesionálnej úrovni a považujem ju za absolútnu špičku v tomto obore. Riešili sme spolu predaj nehnuteľnosti, oceňujem jej nasadenie, rýchlosť odozvy, ústretovosť a mimoriadne priateľský prístup. Odporúčam ju každému, kto uvažuje predať/kúpiť nehnuteľnosť. Za mňa maximálna spokojnosť a veľké ďakujem!
Jana B.

Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

Spokojnosť s maklérom: Paršová KatarínaPani Paršová je absolútna špička. Riešila som s ňou súbežne predaj mojej nehnuteľnosti a kúpu novej a okrem jej vysoko profesionálneho prístupu bola aj osobnostne veľkou podporou pri akejkoľvek nečakanej komplikácií. Odporúčam ju každému, kto uvažuje o akejkoľvek realitnej transakcií.
Eva N.
ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia