Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Overená kancelária reálnymi klientmi

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj vám. Máme už viac ako 25 000 klientov vo väčšine miest Slovenska, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa.

Spokojnosť s maklérom z Malaciek

Dobrý deň pán Mäsiar,
neviem,či je zvykom po skončenom predaji nehnuteľnosti hodnotiť realitného makléra, ale mne sa to veľmi žiada. Hlavne, keď som už nejakých maklérov v krátkej minulej dobe stretla a zoznámila som sa s ich prácou a metódami, ktoré mali k profesionalite naozaj ďaleko. O to viac si vážim prácu tej našej, konkrétne pani Emílie Palkovičovej. Myslím,že je dobré vedieť,že máte v tíme človeka,na ktorého môžete môžete byť nielen hrdý, ale môžete sa spoľahnúť,že robí to najlepšie meno Vašej firme, HALO reality.
Predaj našej nehnuteľnosti bol veľmi dlhý a komplikovaný a dával nám naozaj zabrať.V jeho priebehu sme sa museli prispôsobovať mnohým nepredvídaným zmenám. Viem len, že nápor na psychiku to bol poriadny. Nedokážem si predstaviť, pod akým tlakom musela byť naša maklérka. Alebo...práve, že si to naopak predstaviť dokážem. Pod neskutočným. Napriek tomu,sme od samého začiatku nemali najmenší dôvod podliehať panike, alebo sa obávať problémov, ktoré v procese predaja postupne vznikali, lebo sa naša maklérka o všetko postarala sama, bez toho, aby nás hocičím zaťažovala. Keď sa vyskytol problém, a tých sa teda vyskytlo neúrekom, dokázala všetko zvládnuť, nedávala najavo nervozitu, alebo iné negatívne pocity, vždy tu pre nás bola, aby zodpovedala naše nekonečné a komplikované otázky nie raz, ale niekoľkokrát. Keď bolo treba vyriešiť akýkoľvek problém, urobila to ,vytelefonovala, vybavila, zorganizovala...skrátka urobila všetko, čo bolo treba, najlepšie ako sa dalo. Že by nezdvihla mobil, keď sme potrebovali niečo predebatovať, alebo sa neozvala naspäť, to sa za celú dobu nestalo ani raz. A celkový jej postoj a kľud s ktorým ku všetkému pristupovala,je obdivuhodný.
Myslím, že za všetko, čo pre nás urobila, za úplne nadštandardné kroky, ktorými nám vychádzala v ústrety a za spôsob, ktorým nás previedla celým procesom predaja nehnuteľnosti, je takéto poďakovanie to najmenšie, čo sa dá z našej strany urobiť. Týmto sa Vám chceme poďakovať za to, že dbáte na to, aby ste mali v tíme takýchto kvalitných ľudí a do ďalších rokov želáme celej Vašej skupine len to najlepšie, čo sa dá vo svete realít stretnúť a dosiahnuť.
Ostávame s pozdravom, Darina N. a Roman S.

Rýchly, bezpečný a profesionálny predaj/prenájom nehnuteľnosti

Nechajte všetko na profesionálov vo Vašej lokalite s overenou celoslovenskou realitnou kanceláriou. Doteraz sme mali v ponuke už 59155 nehnuteľností. AKTUÁLNE NEHNUTEĽNOSTI

Nechajte všetko na overenú realitnú kanceláriu

Nenechajte nič na náhodu, predávate/kupujete raz za život. Úspešne sme sprostredkovali už viac ako 10 000 obchodov po celom Slovensku.

Dostali sme od vás už 4 132 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 132)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4132 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4132 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia