Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

V roku 2014 nehnuteľnosti nezlacnia...

Stále rozmýšľate a kalkulujete s kúpou nehnuteľnosti a čakáte na ten správny okamžik, kedy budú nehnuteľnosti ešte lacnejšie?
OTÁZKA OD VÁS

Stále rozmýšľate a kalkulujete o kúpe nehnuteľnosti a čakáte na ten správny okamih, kedy budú nehnuteľnosti ešte lacnejšie? Príliš dlho už nečakajte, nakoľko podľa štatistík našej spoločnosti ceny nehnuteľností sú zastabilizované a k výraznému poklesu už nedôjde. Naopak, ceny nehnuteľnosti sa z krízy už spamätávajú a začínajú pomaly rásť.

Situácia na trhu hypoték je stabilizovaná, pretože podmienky, ktoré banky v roku 2013 aj v tomto roku ponúkajú sú opätovne výhodné.

Na trhu stále dominuje predaj bytov, ktorých je v ponuke nehnuteľností naozaj mnoho. Záujem hlavne pretrváva o garsónky, jednoizbové, štvorizbové a päťizbové byty, nakoľko ich na trhu nikdy nebol dostatok. Naopak, mimoriadne veľká ponuka je panelákových trojizbových a tehlových dvojizbových bytov. Čo sa týka záujmu o kúpu starších rodinných domov, ten je stále minimálny, pretože sa stále jedná o predražené nehnuteľnosti, ktorých majitelia vo väčšine prípadov dediči (deti po svojich rodičoch) nesledujú pri stanovení ceny ten fakt, že tieto nehnuteľnosti potrebujú rozsiahlu rekonštrukciu a kupujúci si poriadne rozmyslí, či investuje do jej prerobenia tisícky eur, alebo si radšej postaví, či kúpy novú nehnuteľnosť. Záujem neustále pretrváva hlavne o stavebné pozemky, ktorých je ale na trhu veľmi málo. Tento stav spôsobil fakt, že pri príchode krízy sa ako prvé zastavilo v obchodovaní s nehnuteľnosťami vykupovanie pozemkov a následné scelovanie parciel. Komerčné objekty sú v predaji nehnuteľností na bode mrazu. Firmy len sporadicky investujú do kúpy takýchto nehnuteľností a s ich nákupom sú veľmi opatrné. Komerčné objekty sa vo väčšej miere hlavne prenajímajú.

Ľudia si v dnešnej ťažkej dobe dobre rozmyslia, kam svoje financie investujú. Už nekupujú bez uváženia čo im príde pod ruku, ale poriadne zvažujú za akú nehnuteľnosť svoje peniaze utratia. Najdôležitejšia je lokalita, dopravná dostupnosť, občianska vybavenosť a k tomu správne stanovená cena. Preto ešte pekne a kvalitne prerobený byt alebo dom, nemusí byť také jednoduché predať. Majitelia musia isť často pod cenu za akú ho nadobudli, prerobili alebo postavili. Správne stanovená cena nehnuteľnosti je ak kupujúci i predávajúci majú dojem, že uzavreli výhodný obchod.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 791 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 791)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4791 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4791 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia