Hypotéka po vyplatenej exekúcii

Kúpa nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

V minulosti som mala exekúciu, ktorá je vyplatená - chyba nastala na strane banky, mám aj doklady - no je to komplikované a v registri neplatičov figurovať budem. Dôležité je, že všetko je v poriadku. Som zamestnaná na dobu neurčitú, mam pravidelný príjem, priateľ je zamestnaný už niekoľko rokov v jednej práci, zarába asi 2,5x viac tak ako ja, nikdy nemal finančné problémy.... Chcem sa opýtať, či mal niekto z vás podobné skúsenosti a či im napokon bol hypoúver schválený.

Čo doporučujeme

Nehnuteľnosť môže kúpiť iba váš priateľ s tým, že bude iba on výlučný vlastník nehnuteľnosti. Máme informácie, že napríklad firma Fincentrum (vybavovanie hypoték), zastrešuje aj nebankovky, ktoré v tomto smere spolupracujú s VÚB bankou. Je to práve pre takýto typ klientov, ktorí sú v bankovom registri, ako problémový a ktorí mali v minulosti problém s neschopnosťou splávať požičky v bankách. Každopádne sa obráťte na finančných poradcov, ktorí Vám tieto informácie zistia a upresnia úplne bezplatne.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma, nehnuteľnosť sme sprostredkovali už viac ako 10.000 klientom, pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, pekné logo na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj nehnuteľnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI