Hypotéka po vyplatenej exekúcii

Hypotekárny úver OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

V minulosti som mala exekúciu, ktorá je vyplatená - chyba nastala na strane banky, mám aj doklady - no je to komplikované a v registri neplatičov figurovať budem. Dôležité je, že všetko je v poriadku. Som zamestnaná na dobu neurčitú, mam pravidelný príjem, priateľ je zamestnaný už niekoľko rokov v jednej práci, zarába asi 2,5x viac tak ako ja, nikdy nemal finančné problémy.... Chcem sa opýtať, či mal niekto z vás podobné skúsenosti a či im napokon bol hypoúver schválený.

Čo doporučujeme

Nehnuteľnosť môže kúpiť iba váš priateľ s tým, že bude iba on výlučný vlastník nehnuteľnosti. Máme informácie, že napríklad firma Fincentrum (vybavovanie hypoték), zastrešuje aj nebankovky, ktoré v tomto smere spolupracujú s VÚB bankou. Je to práve pre takýto typ klientov, ktorí sú v bankovom registri, ako problémový a ktorí mali v minulosti problém s neschopnosťou splávať požičky v bankách. Každopádne sa obráťte na finančných poradcov, ktorí Vám tieto informácie zistia a upresnia úplne bezplatne.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia