Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Zavádzanie klientov s inzerovanou cenou

Niektoré realitné kancelárie zavádzajú svojich klientov s konečnou cenou predávaných nehnuteľností...

Nakoľko na trhu je pretlak realitných kancelárií a záujemcov o kúpu nehnuteĺností čoraz menej, stretávame sa na realitnom trhu so zavádzaním klientov s kúpnou cenou za nehnuteľnosť. Pri inzerovanej nehnuteľnosti uvádzajú cenu, ktorú chce klient bez provízie realitnej kancelárie. Až na obhliadke samej a po podpísaní dokumentov o prehliadke vám maklér oznámi skutočnú cenu za predávanú nehnuteľnosť aj s províziou realitnej kancelárie. V praxi to vyzerá asi tak, ako keby ste prišli v obchode k pokladni a tam oznámia, že výrobok stojí nie 30 €, ako uvádzajú v reklamnom letáku, ale o 10 € viac. Čo asi urobíte? Väčšina z nás sa rozčúli a výrobok už nechce, ale nájdu sa medzi nami aj takí, ktorí za výrobok s navýšenou cenou zaplatia. Podľa obchodného zákonníka sa predávajúci dopúšťa zavádzania kupujúceho a mali by ste sa obrátiť na obchodnú inšpekciu. A čo s realitnou kanceláriou? Nakoľko sa nejedná o predaj, ale o jeho sprostredkovanie, riešenie obchodnou inšpekciou by asi nepomohlo. Preto vždy pri dohadovaní obhliadky sa spýtajte makléra, či je cena konečná!

Majitelia nehnuteľností by si mali na takého prípady dávať pozor a kontrolovať realitné kancelárie, či sa ich nehnuteľnosť predáva aj s províziou realitnej kancelárie. Pretože sa vám môže stať, že províziu RK zaplatíte nakoniec práve vy z ceny nehnuteľnosti a to požadovanou zľavou zo strany kupujúceho. Je zarážajúce, že sa jedná o praktiky malých, ale aj veľkých realitných kancelárií na celom Slovensku. U nás máte záruku, že uvádzame ceny predávaných nehnuteľností ako konečné, aj s províziou RK.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 3 673 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (3 673)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3673 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3673 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitná poradňu.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia