Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Vizualizácia nehnuteľností

Čo je to vizualizácia nehnuteľnosti a ako vie efektívne pomôcť pri predaji vášho domu, bytu či chalupy? Aké sú jej výhody a praktické využitia ako pre predávajúceho tak aj pre kupujúceho?

Dnešná doba je plná rôznych technológií a veľkej konkurencie a platí to aj v rámci predaja nehnuteľností. V každom meste pôsobí hneď niekoľko realitných kancelárií, a preto je samozrejmosťou ponúknuť klientovi niečo viac, niečo nadštandardné. Dnes už nestačí urobiť k nehnuteľnosti video alebo 3D sken. Klient často nemá predstavu, aký potenciál má jeho dom, či budúci byt. Kupujúci si nevie predstaviť, ako sa dá niekedy zmeniť dispozícia, a len iná farba stien a nový nábytok zmenia nehnuteľnosť na nepoznanie, najmä pri tých starších nehnuteľnostiach.

Výhody vizualizácie interiéru

Výhodou vizualizácie je, že klient už pred kúpou získa reálnu predstavu o možnom využití a zmene priestoru. Dokáže si predstaviť nové využitie konkrétnych miestností - celkovú úpravu dispozície napríklad zrušením nenosnej priečky alebo naopak jej pridaním, úplná zmena pôvodného stavu kúpelne, či iné zásadné úpravy v nehnuteľnosti. V prípade dohody si vie klient vopred dohodnúť detaily, ktoré vie dizajnér do vizualizácie zapracovať. Tým vznikne reálny návrh, kedy si klient vie predstaviť v akom štýle, farbách bude interiér vyzerať. Samozrejme treba brať na vedomie nielen estetickú stránku, ale aj tú stavebnú a funkčnú. Interiér musí spĺňať určité pravidlá a potreby kupujúceho.
Návrh a vizualizácia interiéru je určite umenie. Ide o spájanie umeleckých štýlov a kombinovanie farieb a nábytku podľa súčasných trendov. Dizajnér musí mať znalosť aj o stavebných materiáloch a ich využití. Papier znesie, ale každý návrh musí byť aj zrealizovateľný.

Moje vizualizácie k nehnuteľnosti

Pri mojej vizualizácii nehnuteľnosti sa snažím vcítiť do predstáv klientov, zameriavam sa na krásu konkrétnej miestnosti, ale samozrejme musí zapadať do celej nehnuteľnosti. Rada experimentujem s rôznymi farbami, vzormi, či kusmi nábytku, kým nie som s výsledkom spokojná. Mám svoj vkus a svoj obľúbený štýl aj farby. Viem, že každý klient je iný, a preto musím pristupovať ku každej nehnuteľnosti individuálne s cieľom uspokojiť jeho predstavy a požiadavky, čo nie je vždy jednoduché. Je to pre mňa výzva a zároveň ma táto práca baví.
Pri tvorení vizualizácie beriem do úvahy požiadavky a vkus klienta, technické možnosti priestoru, dispozíciu, čas, rozpočet klienta a aktuálne trendy. Treba sa pripraviť aj na to, že služba je spoplatnená, ale máte istotu, že váš rodinný dom, či byt bude jedinečný a každý kupujúci si bude vedieť predstaviť aj možný stav po kompletnej rekonštrukcii. Pri vizualizácii každého priestoru sa snažím dodržať najmä jeho funkčnosť a následne sa snažím vytvoriť príjemný dizajn a pocit domova.

Emília
Palkovičová

0915 494 157
Váš osobný realitný maklér Malacky, Senica
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 799 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 799)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4799 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4799 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia