Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Prečo osloviť pri predaji nehnuteľností realitnú kanceláriú?

Pozrite si len zopár dôvodov, prečo je dobré osloviť pri predaji svojej nehnuteľnosti profesionálnu realitnú kanceláriu.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo je dobré osloviť pri predaji svojej nehnuteľnosti profesionálnu realitnú kanceláriu:

  1. Profesionálne znalosti a skúsenosti: Realitní makléri majú odborné znalosti a skúsenosti v oblasti trhu s nehnuteľnosťami. Sú oboznámení s aktuálnymi trendmi, cennými odhadmi a predajnými cenami v danom okolí. Pomáhajú majiteľom nehnuteľností stanoviť realistické ceny a maximalizovať ich zisk.
  2. Marketingové a predajné schopnosti: Realitné kancelárie majú prístup k rôznym marketingovým nástrojom a kanálom, ktoré im umožňujú efektívne propagovať nehnuteľnosť. Majú sieť kontaktov a zdrojov, ktoré im pomáhajú nájsť potenciálnych kupcov a organizovať prehliadky.
  3. Administratívna podpora: Realitné kancelárie pomáhajú majiteľom nehnuteľností s administratívnymi záležitosťami spojenými s predajom, s prenájmom. To zahŕňa správu dokumentácie, vypracovanie potrebných právnych dokumentov, overenie práv a povolení týkajúcich sa nehnuteľnosti a koordináciu súvisiacich inšpekcií. Tieto aspekty predaja nehnuteľností môžu byť komplexné a časovo náročné, a preto je výhodné mať odborníkov realitnej kancelárie, ktorí majú skúsenosti a vedomosti v tejto oblasti.
  4. Sieť kontaktov a potenciálnych kupcov: Realitné kancelárie majú vytvorenú sieť kontaktov a databázu potenciálnych kupcov, ktoré majitelia nehnuteľností nemusia mať. Tým sa zvyšuje pravdepodobnosť, že kancelária nájde vhodného kupca pre danú nehnuteľnosť. Realitný makléri majú skúsenosti s vyjednávaním a dokážu preskúmať možnosti financovania, čo môže prilákať viac záujemcov a zvýšiť šance na úspešný predaj za dobrú cenu.
  5. Bezpečnosť a právna ochrana: Realitné kancelárie majú povinnosť zastupovať záujmy svojich klientov a chrániť ich pred právnymi a finančnými rizikami. Realitný makléri majú povinnosť dodržiavať pravidlá a predpisy týkajúce sa predaja nehnuteľností, čo prináša klientom istotu a bezpečnosť počas celého procesu.

V konečnom dôsledku je realitná kancelária pri predaji nehnuteľnosti prospešná vďaka svojim odborným znalostiam, skúsenostiam, marketingovým schopnostiam, administratívnej podpore a sieťam kontaktov. Spolupráca s realitnou kanceláriou môže pomôcť majiteľom nehnuteľností dosiahnuť lepšie výsledky pri predaji, bezpečný predaj nehnuteľnosti, minimalizovať riziká a zvýšiť efektivitu celého procesu.

Preto neváhajte! Obráťte sa na odborníka v realitách – profesionálneho realitného makléra ešte dnes - zaručíte si rýchly predaj a dobrú cenu vašej nehnuteľnosti.

Iveta
Molnárová

0903 379 150
Váš osobný realitný maklér Bratislava
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 838 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 838)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4838 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4838 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia