Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

7 dôvodov, prečo sa obrátiť na služby realitnej kancelárie

Nech už si o realitných kanceláriách myslíte čokoľvek, dostanete sa do životnej fázy, v ktorej niektorú z ich služieb budete potrebovať. Laik sa len veľmi ťažko zorientuje v divokých vodách realitného biznisu a bez realitnej kancelárie...

Nech už si o realitných kanceláriách myslíte čokoľvek, dostanete sa do životnej fázy, v ktorej niektorú z ich služieb budete potrebovať. Laik sa len veľmi ťažko zorientuje v divokých vodách realitného biznisu a bez realitnej kancelárie môžete prísť o značné financie. Realitné kancelárie poskytujú celý balík služieb. Kúpa, predaj, prenájom nehnuteľností, poradenstvo pri financovaní - to je len malá časť služieb realitných kancelárií.

1. Čas sú peniaze

Vďaka realitnej kancelárii ušetríte čas. Je jedno, či predávate, kupujete, alebo prenajímate nehnuteľnosť. Vždy ide o proces, ktorý laikovi zaberie veľa času, nervov a googlenia postupov. Zadávať inzeráty, robiť obhliadky a dohadovať sa s potenciálnym kupcom o detailoch. Nakoniec riešiť kto nájde a zaplatí právne služby, vybaví a zaplatí kataster, či sa najskôr pošlú peniaze predávajúcemu, alebo zanesú zmluvy na prevod nehnuteľnosti... komplikácii môže byť fakt veľa, to naozaj nechcete, veď na druhej strane je cudzia osoba, ktorej sa nie vždy oplatí dôverovať.

2. Jasné pravidlá

Realitná agentúra má zmluvne ošetrené všetky pravidlá a má stanovené presné postupy a kroky. Proces prenájmu, predaja i kúpy bytu, domu a pozemku je v rámci zákonov. Už počas prvej schôdzky s realitným agentom budete vedieť „čo to koštuje“. Žiadne skryté poplatky a nečakané výdavky vám pri profesionálnej realitnej kancelárii nehrozia. Preto držíme palce pri výbere tej naj vo vašej lokalite.

3. Chyby stoja peniaze

Ak sa pustíte do realitnej hry sami, môžete viac stratiť, ako získať. Nakoniec budete všetky poplatky platiť vy, sú ale aj známe prípady, kedy predávajúcich vykradli a oni nevedeli, komu všetkému nehnuteľnosť vlastne ukazovali (realitné kancelárie vedú presné záznamy o obhliadkach), alebo potenciálny kupec obral predávajúceho o nehnuteľnosť, ktorý nemal ani peniaze, ani.... A prečo by ste platili za služby advokáta, keď môžete mať tieto služby grátis v rámci služieb realitnej kancelárie?

4. Odbornosť a profesionalita

Agenti realitnej kancelárie sú pravidelne školení. Majú prehľad v nových trendoch, cenách, zákonoch, vedia vyjednávať a sú majstri predaja. Vďaka realitnej kancelárii rýchlo dosiahnete svoj cieľ v oblasti kupovanie a predaja bytov i domov. Taktiež majú prehľad, v akej cene sú byty, či domy práve vo vašej lokalite, veď väčšinou to už robia roky.

5. Maximalizácia vášho zisku

Realitná kancelária dokáže väčšinou predať vašu nehnuteľnosť za sumu, ktorú požadujete a ak nie, vie vás usmerniť. Vďaka rozhľadu, skúsenostiam a možnostiam predaja zrealizuje obchod, nájde vhodného kupujúceho alebo predávajúceho. Predajné zručnosti, prípadná príprava (homestaging, rady) a skenovanie 3D Matterportom dopomáhajú k prezentácii vašej nehnuteľnosti medzi tisíckami iných inzerátov.

6. Vysnívaná nehnuteľnosť

Ak stojíte na druhej strane, strane kupujúceho, vďaka realitnej kancelárii nájdete vaše vysnívané bývanie, dom, byt, pozemok, garáž. Na základe vašich predstáv agent vyhľadáva dané nehnuteľnosti a vy si len vyberiete zo širokej ponuky. Nestrácate tak čas každodenným vyhľadávaním pridaných ponúk, ktoré vás vlastne ani nezaujímajú.

7. Žiadna byrokracia

Po dohodnutí kúpy, predaja alebo prenájmu sa realitná kancelária postará o všetky dokumenty, zmluvy a iné byrokratické nevyhnutnosti. Pomôže vám získať hypotéku, zapísať nehnuteľnosť do katastra, poskytne poradenstvo, a to všetko so stopercentnou zárukou, že transakcia prebehne bezpečne a s ohľadom na platné zákony.

Nakoniec nezabudnite, väčšinou ide o vaše celoživotné úspory, preto nič nenechávajte na múdry "google", či rady vašich susedov a známych. Nechajte to na profesionálov v realitách, tím HALO reality predá každý rok viac ako 1 000 nehnuteľností a to sú už riadne skúsenosti.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 760 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 760)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4760 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4760 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia