Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Servis realitných kancelárií pre developerov

Čo by mali zabezpečiť kvalitné realitné kancelárie pri
developerskom projekte.

V prvej fáze prípravy developerského projektu by malo nasledovať oslovenie vybranej realitnej kancelárie k spolupráci nie len pri predaji ale už pri výbere danej lokality kde bude prebiehať výstavba daného projektu. Daná realitná kancelária by mala vypracovať individuálnu analýzu trhu, možnú predajnosť a kúpyschopnosť potencionálnych záujemcov o kúpu nehnuteľnosti v danom regióne a s danou bytovou dispozíciou. Prax je však úplne iná. Developeri začnú rokovať s realitnými kanceláriami až keď je projekt vo výstavbe, alebo dokončený a nevedia ho tak rýchlo predať, tak ako očakávali. V tomto štádiu realitná kancelária zastrešuje už len predaj nehnuteľností a to v závislosti od uzatvorenej zmluvy o spolupráci a jej exkluzivity. Je samozrejmé, že v prípade, ak realitná kancelária nemá exkluzívne zastúpenie pri predaji a nemá zaručený zisk a návratnosť reklamnej kampane, nemôže developer očakávať masívnu realitnú kampaň zo strany realitnej kancelárie aj keď takúto garanciu má.

Reklamná kampaň zo strany realitnej kancelárie by mala zahŕňať inzerciu na realitných weboch po celej SR a vytvorenie samostatnej webovej stránky k samostatnému developérskemu projektu, príprava vizualizácií, bilbordy, reklama v regionálnych médiách – rozhlas, tlač a podobne a pridelenie tímu maklérov, ktorý zastupuje danú realitnú kanceláriu pri predaji celého developérskeho projektu. Zabezpečenie právneho servisu pri predaji, prípravu a kontrolu kúpnych zmlúv, zmlúv o budúcich zmluvách a zmluvy o prevode. Vzhľadom na serióznosť a zodpovednosť voči záujemcom o kúpu nehnuteľnosti čoraz častejšie vystupuje do popredia nutnosť serióznej spolupráce medzi developerom, ako predajcom a realitnou kanceláriou, ako sprostredkovateľom, vďaka čomu sa zvýši kvalita ponuky a celkových služieb.

Pred tým, ako oslovíte realitnú kanceláriu s ponukou spolupráce na developerskom projekte si overte, či je daná RK schopná zabezpičiť všetky dané služby v závislosti od veľkosti projektu.

Realitná kancelária by mala zabepečiť:

 • prezentáciu projektu na samostatnom webe a doméne
 • predaj cez najnavštevovanejšie slovenské realitné weby
 • reklamu na najpoužívanejšom vyhľadávači (Google)
 • propagácia prostredníctvom bilboardovej kampane
 • propagácia prostredníctvom letákovej kampane v schránkach
 • propagáciu v dopravných prostriedkoch
 • propagáciu v regionálnych a celoslovenských printových médiách
 • priradenie tímu maklérov, ktorí budú mať daný projekt na starosti
 • nájdenie záujemcu o kúpu a dohľad nad uzatvorením obchodu
 • právny servis a plná podpora pri predaji
 • vybavenie hypotekárnej pomoci potencionálnym zákazníkom

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 446 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 446)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4446 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4446 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia