Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Spoznajte 7 princípov zdravého domova

O zdravie domu či bytu je potrené sa starať podobne ako o vlastnú vnútornú pohodu. Zdravý domov pritom predstavuje bývanie, ktoré je navrhnuté tak, aby prispievalo k dobrej kondícii jeho obyvateľov...

O zdravie domu či bytu je potrené sa starať podobne ako o vlastnú vnútornú pohodu. Zdravý domov pritom predstavuje bývanie, ktoré je navrhnuté tak, aby prispievalo k dobrej kondícii jeho obyvateľov. Nasledujúce princípy preto zaraďte do vašej bežnej rutiny v akomkoľvek príbytku, pretože platia pre nové aj staršie nehnuteľnosti.

1. Udržujte bývanie v suchu

Vlhkosť je postrachom nejednej domácnosti. Plesne aj ich výpary sú totiž spájané s mnohými zdravotnými komplikáciami. Navyše príliš vlhký dom je rajom pre roztoče, hlodavce a iný hmyz. Preto dbajte o to, aby bol váš príbytok suchý. Pri opakovaných plesniach zabudnite na krátkodobé riešenia v podobe sprejov a kontaktujte radšej odborníkov na sanáciu.

2. Udržujte bývanie v čistote

Čistota je pol života. A v prípade domácnosti to platí dvojnásobne. Takže pre zdravie vás i vašich detí podrobte váš príbytok aspoň raz do týždňa dôkladnému upratovaniu.

3. Zbavte sa škodcov

Nie je nič horšie ako keď sa do vášho príbytku nasťahujú myši alebo švábi. Navyše vedecké výskumy dokázali, že ich prítomnosť súvisí aj s detskou astmou. Preto nezabúdajte ani na pravidelnú ochranu proti týmito nepríjemnými nájomníkmi.

4. Vytvorte z domu bezpečné miesto

Štatistiky takisto dokazujú, že najviac detských úrazov pochádza z domáceho prostredia. Pády, popáleniny i nepríjemné otravy spôsobené čistiacimi prostriedkami či liekmi môžete eliminovať na minimum dôsledným zabezpečením vášho domova.

5. Zabráňte prípadnej kontaminácií

Staršie nehnuteľnosti i novostavby obsahujú množstvo materiálov z rôznych látok. Preto by ste mali mať pod kontrolou aj prípadnú kontamináciu olovom, pesticídmi či inými organickými zlúčeninami.

6. Pravidelne vetrajte

Zdravie dýchacích ciest priamo súvisí s prístupom k čistému vzduchu. Navyše pravidelné vetranie znižuje i vlhkosť domácnosti a zlepšuje kondíciu respiračného aparátu. Preto všetky izby vo vašej domácnosti najmä ráno dobre vyvetrajte.

7. Nezabúdajte na údržbu

Domy i byty starnú podobne ako ľudia. Preto nezabúdajte aj na rozsiahlejšiu renováciu raz za niekoľko rokov ako aj pravidelné maľovanie a čistenie stien.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 582 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 582)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4582 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4582 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia