Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Ako vytvoriť v malom byte vzdušný priestor

Súčasná situácia na trhu s realitami čoraz častejšie praje malým bytom. Môžu za to vysoké ceny nehnuteľností, ktoré nútia kupujúcich siahať po menších riešeniach ako aj investičné zámery developerov.

Súčasná situácia na trhu s realitami čoraz častejšie praje malým bytom. Môžu za to vysoké ceny nehnuteľností, ktoré nútia kupujúcich siahať po menších riešeniach ako aj investičné zámery developerov. Tí sa rastúcemu dopytu prispôsobujú výstavbou nízko metrážnych bytov, aby uspokojili dopyt čo najširšieho spektra kupujúcich. Preto sme pre vás pripravili pár užitočných typov, vďaka ktorým aj z malého bytu vyčarujete okúzľujúci domov so vzdušným priestorom.

Nezabúdajte na úložné plochy

Ak už bývate v malom byte a chystáte sa na rekonštrukciu, alebo váš rozpočet vás núti kúpiť menší príbytok, tak majte na pamäti, že malá plocha si vyžaduje sofistikovaný úložný priestor. Každý kus nábytku by tak mal spĺňať viac ako len estetickú záležitosť. Investuje preto do gauča s úložným priestorom, komody či vstavaných skríň, kam môžete odložiť všetko, čo narúša harmóniu vzdušnosti. Nezabudnite ani na úložné boxy či košíky, do ktorých hravo skryjete plejádu drobností nevyhnutných pre život. Patria k nim napríklad náhradné baterky, diaľkové ovládače, nabíjačky či hygienické potreby.

Neprežeňte to s doplnkami

Ďalšiu zásadu, ktorú by ste mali pri malých bytoch dodržať, je starostlivý výber interiérových doplnkov ako sú vázy, lampy či rastliny. Každý kúsok, ktorý vám v obchode padne do oka preto podrobte starostlivej selekcii, pričom stále myslite na ideu minimalizmu. Domov si tak doneste len užitočné a zmysluplné predmety. No a to isté platí aj pri detských hračkách, ktoré dokážu pri nepremyslenom konaní rýchlo zabrať celú plochu bytu.

Pohrajte sa s farbami

Malý priestor si vyžaduje aj vzdušnú farebnú štruktúru. Preto pri jeho zariaďovaní zabudnite na neónové farby a výrazné vzory. Zamerajte sa skôr na hru jemných textúr v jednoliatych tónoch. Výborný kompas vám v tomto prípade poskytnú zemité odtiene bielej, šedej a béžovej, ktoré celý príbytok opticky zväčšia.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 132 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 132)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4132 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4132 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia