Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Hrozí Vám exekúcia? Predajte svoj byt a dom...

Nevládzte splácať dlhy? Bojíte sa, že vám banka - exekútor zoberie váš byt alebo dom?

Nevládzte splácať dlhy – hypotekárny úver, ktorým je zaťažená vaša nehnuteľnosť? Prišli ste o prácu? Bojíte sa, že vám banka - exekútor zoberie váš byt alebo dom?

Čo by ste mali urobiť?

Pretože čas pracuje proti vám mali by ste sa rýchlo rozhodnúť, ako svoju nelichotivú situáciu riešiť. Pretože po príchode exekútora už sami nič nevyriešite. A možno bude už neskoro, aby ste svoju nehnuteľnosť zachránili. Exekútor zaradí váš byt alebo dom do dražby. V nedobrovoľnej dražbe bude cena vašej nehnuteľnosti, ktorú draží sám exekútor hlboko pod hodnotu (cca dve tretiny pod tržnú cenu), akou je jej trhová cena.

Existuje niekoľko variantov riešenia v závislosti od miery zadlženia nehnuteľnosti:

  • Predáte svoje doterajšie bývanie cez realitnú kanceláriu a zaobstaráte si menšie lacnejšie. Po vyplatení dlhov – hypotekárneho úveru, vám ešte zostanú nejaké peniaze.
  • Ponúknete svoj byt, alebo rodinný dom k predaju realitnej kancelárií za cenu, ktorá zodpovedá rýchlemu predaju.
  • Obrátite sa na firmu, ktorá okamžite vykúpi vašu nehnuteľnosť, síce za cenu nižšiu ako je trhová cena , ale určite dostanete viac ako od exekútora.


V prípade, že nevládzete splácať zadlženie vašej nehnuteľnosti, alebo sa obávate straty zamestnania alebo dlhodobého poklesu vášho dopredu naplánovaného príjmu je možné urobiť nasledovné:

  • Predáte väčší rodinný dom - byt, za menší za najväčšiu trhovú cenu a to bez tlaku s blížiacej sa exekúcie – dražby.
  • Kúpite skromnejšie, ale hodnotné a kvalitné bývanie inde.
  • Vyplatíte svoje dlhy a už sa ďalej nebudete zadlžovať.
  • Zarobíte na rozdiele cien.
  • V prípade ak nemáte dostatok finančných prostriedkov, alternatívou môže byt aj bývanie v podnájme.

Preto vám, odporúčame navštíviť čo najskôr serióznu realitnú kanceláriu, ktorá vám navrhne riešenie a pomôže vám s predajom vašej nehnuteľnosti. Oni za vás všetko zorganizujú predaj a nákup domu, alebo bytu a následne prenájom. Nikdy nečakajte s riešením vašej nelichotivej situácie, že sa nejak sama vyrieši, pretože čas pracuje proti dlžníkovi – proti vám nie pre vás . Samozrejme vaše dlhy sa nevyriešia nikdy samé, vaše úroky a penále budú neustále narastať. Následne vám pribudnú súdne poplatky a nikdy sa nesnažte staré dlhy splácať novými. Dlhy sa musia platiť nie reštrukturalizovať. Ak vám príde oznámenie na zahájenie dražby na vašu nehnuteľnosť už môže byť neskoro. Ak sa rozhodnete pre včasný predaj napríklad dobrovoľnou dražbou, pri správne zvolenej vyvolávacej cene, vám táto vynesie viac ako nedobrovoľná dražba v rámci exekúcie.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 446 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 446)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4446 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4446 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia