Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Predaj bytu s dlhom u správcu nehnuteľnosti

Dá sa predať byt s dlhom u správcu nehnuteľnosti a vyplatiť tento dlh z následného predaja? Ak je to možné, aký je prípadný postup pri predaji?
OTÁZKA OD VÁS

Dá sa predať byt s dlhom u správcu nehnuteľnosti a vyplatiť tento dlh z následného predaja? Ak je to možné, aký je prípadný postup pri predaji?

NAŠA RADA:

Predávať nehnuteľnosť s dlhom u správcu je samozrejme možné, ale na zápis do katastra potrebujete potvrdenie, že nemáte žiadne pohľadávky voči správcovi nehnuteľnosti. Pred predajom si určite zistite všetky podlžnosti, či u správcu, alebo dodávateľov energií. Tieto sumy treba vyplatiť nie po predaji, ale ihneď po podpise platnej kúpnej zmluvy. Bez potvrdenie o vyrovnaniu podlžnosti na nájom a fonde údržby a opráv bude katastrálne konanie prerušené. Jedinou možnosťou je, dať do kúpnej zmluvy, že vám kupujúci vyplatí časť peňazí ihneď po podpise zmlúv na vyplatenie týchto dlhov a následne vy tým uhradíte podlžnosti u správcu, ktorý vám vystaví doklad potrebný ku katastrálnemu konaniu. S touto možnosťou musí ale kupujúci súhlasiť, musí byť spomenutá aj v zmluvných podmienkach a navyše vám kupujúci musí plne dôverovať, čo môže byť pri predaji bez realitnej kancelárie veľký problém.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 760 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 760)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4760 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4760 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia