Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Predaj nehnuteľnosti na kľúč

Predaj svojej nehnuteľnosti bez starostí a na nič nezabudnúť. Ako postupovať pri predaji, tak, aby bol bezpečný a nemohol ma kupujúci oklamať?
OTÁZKA OD VÁS

Chceli by sme predať nehnuteľnosť tak, aby sme mali čo najmenej starostí, nakoľko obaja pracujeme a máme malé deti. Aký postup odporúčate a ako sa dá predať nehnuteľnosť na "klúč"? Zároveň sa bojíme, že pri podpisoch môžeme o ňu prísť, alebo že v zmluve budú podmienky, ktoré nás znevýhodnia. Kde máme istotu, že všetko prebehne pri prepise môjho bytu v poriadku? Sú nejaké postupy na minimalizovanie takýchto rizík?

NAŠA RADA:

Vo vašom prípade určite odporúčame využiť služby realitnej kancelárie. Samozrejme etablovanej a takej, na ktorú sa dá spoľahnúť. Realitný maklér sa postará o kompletnú prezentáciu vašej nehnuteľnosti a skúsený vie, čo má vyzdvihnúť a ako ju nafotiť tak, aby zaujala. Následne odfiltruje množstvo starostí s inzerciou, ktorá je na špecializovaných portáloch spoplatnená aj súkromným osobám. Okrem toho sa stará o aktualizáciou nehnuteľnosti, či kontakt s množstvom klientov, ktorí len "zisťujú" viac informácii, čím vám odpadne nutnosť dookola odpovedať na tie isté otázky. Taktiež väčšina veľkých realitných kancelárii ma stovky až tisícky klientov v "zásuvke", ktorým aj vašu nehnuteľnosť vedia ponúknuť a urýchliť tak celý proces.

Predaj na "kľúč"

Niektoré realitné kancelárie zabezpečujú aj predaj na kľúč, to znamená, že s maklérom spíšete záznam o odovzdaní kľúčov od nehnuteľnosti a všetko necháte na neho. Absolútne žiadne starosti. O nič sa nestaráte a realitný maklér vám iba zavolá, že našiel kupujúceho. Následne vám pošle zmluvy, ktoré po vašom schválení prídete podpísať k najbližšiemu notárovi. Dokonca, v prípade záujmu, nemusíte ani stretnúť kupujúcu stranu. Túto službu u nás využívajú hlavne klienti, ak zdedili nehnuteľnosť v inom meste ako bývajú, sú zaneprázdnený, nechcú zbytočne strácať svoj čas, alebo sa odsťahovali do zahraničia.

Bezpečnosť

Čo sa týka bezpečnosti a postupov, je určite dôležité poznamenať, že veľa "podomových" realitiek, teda takých, ktoré fungujú s jedným-dvoma maklérmi a zmluvy k prevodu nehnuteľnosti si vypracovávajú "na kolene/svojpomocne z upravených šablón" a tie nie sú nijako garantované právnikom (každý právnik musí byť zo zákona poistený v prípade chýb). Realitná kancelária je nestranná strana (alebo by aspoň mala byť), ktorá dohliada nad presným postupom tak, aby bol obchod bezpečný a podmienky rovnako vyvážené tak pre kupujúceho, aj predávajúceho nehnuteľnosti. Preto sa tohto opäť nemusíte báť, ale zdôrazňujeme, na trhu sú tisícky realitných kancelárii a je si treba preveriť, komu svoj celoživotný majetok zveríte.
Držíme pri výbere palce.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 666 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 666)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4666 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4666 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia