Kúpa parkovacieho miesta od developera

Kúpa nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Kupovali sme byt v novostavbe, ale už od majiteľa, ktorý nám parkovacie miesto nepredal. Následne sme zisťovali možnosť kúpi státia priamo od developera, nakoľko vieme, že má ešte viacero nepredaných miest. Ten sa vyjadril, že sú už vypredané, prípadne rezervované pre ostatné apartmány a zvyšné prenajíma prevádzkam. Dá sa to nejako napadnúť, prípadne sa inak dostať k parkovaciemu miestu?

NAŠA RADA:

Predpokladám, že parkovacie miesta sa predávajú ako samostatné nehnuteľnosti zapísané na liste vlastníctva a nie ako súčasť nehnuteľnosti. V tomto prípade, ak neboli parkovacie miesta predmetom predaja k bytu, ktorý ste kupovali, tak neexistuje spôsob, ako developera, majiteľa parkovacích miest donútiť k ich predaju. Jedinú možnosť vidíme osloviť iných majiteľov v bytovke, či vám nejaké miesto nepredajú. Tu ale treba rátať pravdepodobne aj s vyššou cenou, aby mali motiváciu, vám ich miesto prenechať.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia