Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Čo ak sa nehnuteľnosť realitke nepodarí predať

Čo v prípade, ak sa nehnuteľnosť realitnej kancelárii nepodarilo predať a výhradnej zmluve skončila platnosť? Môže klient odstúpiť bez poplatku za služby a predávať to v inej kancelárii?
OTÁZKA OD VÁS

Aký je postup realitnej kancelárie, ak sa nehnuteľnosť nedarí predať. Stávajú sa takéto situácie často? Platí sa aj v tomto prípade nejaký poplatok realitnej kancelárii za poskytnuté služby? Mám na mysli skončenie platnosti sprostredkovateľskej zmluvy mojej nehnuteľnosti.

NAŠA RADA:

Ak sprostredkovateľská zmluva k predaju nehnuteľnosť skončí svoju platnosť, tak prirodzene končí aj zmluvný vzťah medzi zmluvnými stranami, to je vami a realitnou kanceláriou. Aj keď sa to nezdá, ale realitná kancelária vykázala finančnú stratu, ktorú mala s inzerovaním nehnuteľnosti, aktualizáciou a správou, marketingom a samozrejme nemalé náklady mal aj realitný maklér. Podľa toho ako píšete, nepredpokladáme, že dôjde k predĺženiu vzájomnej spolupráce. Nakoľko zmluva skončila, môžete si nehnuteľnosť predávať sami, alebo dať do inej realitnej kancelárie. Žiadne sankcie ani spomenuté náklady vy samozrejme neplatíte. V prípade, že ste sa obrátili a spolupracovali s tou správnou realitnou kanceláriou, ktorá ma dostatočné skúsenosti s predajom, či marketingom, tak problém je s najväčšou pravdepodobnosťou v cene vašej nehnuteľnosti. Z vlastných skúsenosti vieme, že sa v dnešnej dobe predá všetko, pokiaľ nie je neprimerane "prestrelená" cena. V tomto prípade musia ísť citové vzťahy bokom a je potrebné nastaviť cenu podľa toho, aké sú aktuálne ponuky vo vašom okolí v porovnaní s vašou a byť zároveň najvýhodnejší oproti vašej "konkurencii".

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 327 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 327)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4327 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4327 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia