Okamžitý predaj kúpenej nehnuteľnosti

Predaj nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Kúpil som byt a chcem ho hneď aj predať. Môžem aj v prípade, že ešte nie som na liste vlastníctva?

NAŠA RADA:

Môžete predávať iba niečo, čo vlastníte ako majiteľ, t.z. že ste zapísaný na liste vlastníctva. Nemôžete predávať niečo, čo v danom momente ešte vlastní iná osoba. Musíte teda počkať, pokiaľ nebude nehnuteľnosť zavkladovaná na katastri (na základe kúpnej zmluvy) a to na vaše meno. Až potom ju môžete predať platnou kúpnou zmluvou. Samozrejme do inzercie ju už môžete dať a hľadať tak potencionálnych kupujúcich, ktorí však musia na zavkladovanie počkať.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia