Odhad ceny nehnuteľnosti pre dedičské konanie

Realitná kancelária OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Rád by som zistil, ako je to na Slovensku (už viac ako 17 rokov žijem v ČR) s odhadom ceny nehnuteľností pre účely dedičského konania? Poskytujú túto službu aj realitné kancelárie alebo sa jedná o úkon spadajúci do agendy iných organizácií (akých prosím)?

Odpoveď:

Na požiadanie notára dediči dokladajú k dedičskému konaniu potvrdenie o trhovej cene dedenej nehnuteľnosti. Toto potvrdenie vydávajú realitné kancelárie na základe porovnávania predajných nehnuteľností v danej lokalite. Stačí sa obrátiť na niektorú z nich v danej lokalite. Je možné prikladať aj potvrdenie o odhade nehnuteľností vystavené odhadcom, ale odhadca nehnuteľnosti reálne nepredáva, tak neviem či jeho stanovená cena bude správna. Aktuálne robíme odhad ceny nehnuteľnosti vo viac ako 50-tich okresoch, stačí vyplniť tento formulár odhad trhovej ceny a ozveme sa vám v čo najkratšej možnej dobe. Upozorňujeme, že my odhad robíme profesionálne, t.z. nie cez e-mail, ale nehnuteľnosť musíme vidieť a nafotiť osobne, aby bol odhad čo najpresnejší.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma, nehnuteľnosť sme sprostredkovali už viac ako 10.000 klientom, pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, pekné logo na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj nehnuteľnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU