Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Byt bez parkovacieho miesta

Kúpil som byt s parkovacím miestom pred domom. No po čase som zistil, že parkovacie miesto mi nebolo predané, čo mám robiť, aby som ho získal?
OTÁZKA OD VÁS

Cez istú, nemenovanú realitnú kanceláriu som kúpil byt s parkovacím miestom pred bytovým domom. Všetko od rezervácie po prevod nehnuteľnosti prebehlo v poriadku. Po istom čase som však zistil, že parkovacie miesto, ktoré je k bytu, je na inom liste vlastníctva ako byt. Pri kúpe som si myslel, že parkovacie miesto je v liste vlastníctva ako "ostatné plochy a nádvoria". Parkovacie miesto som teda nakoniec nedostal, čo mám robiť, ako by som získal ako bolo uvedené v inzeráte, nakoľko mi nakoniec nebolo predané?

NAŠA RADA:

Vás a realitnú kanceláriu uviedol do omylu majiteľ nehnuteľnosti s ktorým ste podpisovali kúpnu zmluvu na prevod bytu s parkovacím miestom. Treba podať na neho súdnu žalobu za podvod, kde v prípade súdneho konania bude maklér predvolaný ako svedok (čo je výhoda, oproti tomu, keby ste kupovali nehnuteľnosť priamo od majiteľa). Rezervačná záloha bola započítaná realitnej kancelárie ako záväzok predávajúceho voči nej. Preto parkovacie miesto treba požadovať od predávajúceho. Ja osobne by som žiadal vrátenie časti kúpnej ceny od majiteľa bytu, ktorý ho predával s parkovacím miestom (podľa priemernej ceny za parkovanie v okolí) alebo ako náhradu iné parkovacie miesto (ak sa predáva) pod daným bytovým domom.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 686 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 686)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4686 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4686 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia