Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Porovnávač maklérov - ako si vybrať realitného makléra

Vybrať si realitnú kanceláriu je ťažké, veď je ich na trhu viac ako tisíc, ale ako si vybrať realitného makléra? Ešte ťažšia úloha, hlavne v dnešnej dobe. Pokúsime sa vám trocha poradiť.

Vybrať si realitnú kanceláriu je ťažké, veď je ich na trhu viac ako tisíc, ale ako si vybrať realitného makléra? Ešte ťažšia úloha, hlavne v dnešnej dobe, keď za realitných maklérov sa vydávajú aj jednoosobové realitné kancelárie bez skúseností. Pokúsime sa vám ale trocha poradiť.

Základný rozdiel

Prvý základný a viditeľný rozdiel je, v akej realitnej kancelárii realitný maklér pracuje. Pod akým logom/značkou vystupuje. Je to prvý a veľmi dobrý ukazovateľ, nakoľko realitná kancelária je garantom celkových postupov, a všetkých procesov, ktoré pri kúpe/predaji budú prebiehať. Veľa ľudí si neuvedomuje, že dobrý maklér môže byť dobrým iba v prípade, ak má dobré zázemie, školenia, stanovené správne postupy, právne vedomosti a v neposlednom rade dobrý IT systém a marketing. Slovo marketing patrí medzi najdôležitejšie, predsa predávajúci chce rýchlo predať a to sa dá len vtedy, ak je firma viditeľná a má dobré meno.

Vzdelávanie a vedomosti makléra

Ukončením školy učenie len začína, asi jedna z najznámejších formuliek alebo, ak sa prestanete učiť, začnete upadať... Toto platí pri väčšine profesií v službách a v realitách dvojnásobne. Realitný maklér musí sledovať nielen ceny nehnuteľností, kto chce kde kúpiť/predať, ale hlavne trendy. Trendy v marketingu, v prezentácii ponúk a seba, právne veci, daňové veci, či zmeny v zákonoch týkajúcich sa nehnuteľností. Zároveň byť dobrým poradcom, psychológom, či mediátorom pri rozhádaných stranách. Navyše stredná či vysoká škola zameraná na služby realitných maklérov neexistuje, všetko ich musí niekto naučiť. A tam zohráva najväčšiu úlohu realitná kancelária a jej vzdelávací program. Pri malých kanceláriach je to väčšinou formou rob a uč sa, prípadne priradením kolegu, ktorý nemá čas. Vo väčších spoločnostiach, kde im záleží na kvalite maklérov, o prvotnom a pravidelnom vzdelávaní. U nás má každý maklér priradeného manažéra, ktorý mu so všetkým pomáha a dohliada nad každým jedným obchodom a Akadémiu HALO reality - bezplatné pravidelné vzdelávanie realitných maklérov.

Ponúkané služby

Nie je maklér ako maklér. Nie každý vie všetko, nie každý vie zabezpečiť všetko. Skoro rovnaké, ale rozdielne, ale klientovi v tomto prípade môže byť jedno, či vie maklér fotiť alebo či zabezpečí kvalitné fotenie na jeho náklady. Hlavne, nech je nehnuteľnosť čo najlepšie prezentovaná a nech sa čo najrýchlejšie predá. Preto sme u nás zaviedli systém, vďaka ktorému si predávajúci vie vybrať z množstva maklérov podľa neho toho najlepšieho. V HALO reality majú naši makléri označenia služieb ako profi fotenie nehnuteľnosti, videoobhliadka nehnuteľnosti, 3D obhliadka nehnuteľnosti, homestaging nehnuteľnosti, video natočené dronom, pôdorys nehnuteľnosti. Preto ak chcete kvalitnú prezentáciu, uprednostnili by ste makléra s čo najviac službami. Berte to ale len ako jedno kritérium z mnohých a neznamená to, že iný maklér predá vašu nehnuteľnosť neskôr, alebo, že ju zle odprezentuje.

Ocenenia realitného makléra

Vôbec nie zanedbateľná vec. Veď ocenení môžu byť len najlepší z najlepších. Ocenenia majú tí, čo najviac nehnuteľnosti predali, či už je to mesačne (v HALO reality jazdia na prestížnom firemnou aute), ročne, alebo ako najlepší nováčikovia. U nás je to obzvlášť veľká vec, nakoľko byť ocenený z najmenej 100 profesionálnych maklérov je určite viac, ako ocenený v realitnej spoločnosti s troma maklérmi.

Referencie - spokojní klienti

Spokojnosť, spokojnosť, spokojnosť. Každý chce byť spokojný a je jedno, či je to pri kúpe tenisiek, mobilu alebo auta. V čase internetu o to jednoduchšie, stačí pár klikov a viete zistiť všetko. My si napríklad na spokojnosti klientov zakladáme, aktuálne máme už viac ako 2500 spokojných recenzií, a stovky aj s fotkami klientov. Tieto recenzie nájdu klienti aj v profile makléra a preto si vedia vybrať toho naj, naj, naj...

Celková práca makléra

Ako sa maklér venuje svojej práci? Koľko času venuje tejto práci a aké má realitné skúsenosti? Toto sa ťažko u 99% realitných maklérov dozviete, u nás samozrejmosť. Väčšina maklérov v HALO reality má svoju vlastnú stránku - profil realitného makléra, kde si viete pozrieť, koľko má nehnuteľností na predaj, koľko má referencií, aké ocenenia, klientov v zálohe - čo niečo hľadajú, aké nehnuteľnosti už predal, či niečo zo súkromného života. Ak ste sa o realitnom maklérovi v akejkoľvek realitnej kancelárii nič nedozvedeli, tak takého makléra osloviť vôbec neodporúčame. Veď ani vy by ste nešli s peniazmi do banky, ktorú nepoznáte. Ak si chcete vybrať spomedzi realitných maklérov, ktorí sú fakt overení, pozrite si kontakty na profesionálnych realitných maklérov, ktorí majú pôsobnosť vo väčšine miest Slovenska.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 3 980 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (3 980)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3980 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3980 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia