Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Bez realitky - prečo nepredávať sám

Predaj bez realitky? Z našich skúseností sme zostavili rebríček 10+1 typ "dobrodruha", ktorý sa rozhodol predávať svoju nehnuteľnosť bez realitnej kancelárie. Samozrejme treba to brať s nadhľadom :-)

Predaj bez realitnej kancelárie?

Z našich skúseností sme zostavili rebríček 10+1 typ "dobrodruha", ktorý sa rozhodol predávať svoju nehnuteľnosť bez realitnej kancelárie. Samozrejme, treba to brať s nadhľadom, ide z časti o žart, aj keď vychádzajúci z reality, nájdete sa tam aj Vy? :-)

1. Oni sú tí najmúdrejší

Tento typ klienta je najčastejší, najpoužívanejšie ich odpovede sú "načo", "nie je na tom nič ťažké", "ja to zvládnem sám, ďakujem". Z našich skúseností vieme, že sa takémuto potencionálnemu klientovi treba ozvať o dva-tri týždne, keď zistí, že také ľahké to nebude. :-)

2. Chcú sa pochváliť pred kamarátmi

Aký pocit je najlepší? Nie ušetrené peniaze, ale pochváliť sa pred kamarátmi, či v práci, že sa mi podarilo predať nehnuteľnosť samému bez realitky a koľko som ušetril (sklameme, nič :-), ale o tom nižšie)! Gratulujeme, ale ste si fakt istý, že ste si to predali rovnako rýchlo (ak vám to ponáhľalo), ale hlavne, čo najlepšie a neprišli ste o niekoľko tisíc eur? A hlavne, stálo to za všetky tie starosti (spomenieme nižšie), nakoľko HALO reality si cenu nehnuteľnosti navyšuje, takže vy dostanete tú vašu požadovanú v inzercii a to bez akýchkoľvek ďalších nákladov? :-)

3. Milujú hazard o celoživotné úspory

Áno, aj takí existujú. Veď ide len o ich celoživotné úspory, či 30-ročnú hypotéku na krku bez nehnuteľnosti. Keby to tak manželka vedela... večera by nebola. :-)

4. Googliči - všetko si nájdu na internete

Všetko je dnes na internete. Ako vyliečiť kašeľ, ako opraviť strechu na dome svojpomocne, prečo auto poriadne nebrzdí... a aj ako predať byt/dom/pozemok bez realitky v piatich bodoch :-) tak poďme na to, www.google.sk.

5. Vyhľadávajú riziká

Podobné ako v bode 3, len trošku iné riziko. Tento typ si bez problémov púšťa cudzieho človeka do svojho bytu/domu. Podľa štatistík bolo za roky 2017 a 2018 spolu 10 290 vlámaní a obhliadka nehnuteľnosti je, ako keby ste sa išli pozrieť deň dopredu do zlatníctva, čo by sa oplatilo najviac ukradnúť. Naša rada, ukážte mu aj miesta s cennosťami, nech nemusia dlho hľadať a nech vám nerozhádžu byt. V profesionálnej realitnej kancelárii ako je HALO reality, máme všetky údaje záujemcu o nehnuteľnosť poznačené, skontrolované z občianskeho preukazu a urobený o tom podrobný záznam.

6. Radi majú starosti navyše

Špecifická kategória, akoby starostí nebolo v dnešnej dobe dosť. Tak prečo nebehať po úradoch a nezisťovať, kde čo treba vybaviť, zaniesť, prihlásiť/odhlásiť, či pri zlom podaní na kataster opraviť a zaniesť znova.

7. Všade boli, všetko vedia

Typ mudráci. Všade boli, všetko videli, sú zároveň marketéri (vedia ako a kde inzerovať), fotografi, psychológovia, dobrí vyjednávači, majú množstvo skúseností (veď už predávali starý gauč na bazoši), ale hlavne sú právnici a vedia na čo nezabudnúť, čo musí byť určite v zmluve a množstvo klauzulí, o ktorých síce nevedia, čo znamenajú, ale za každých okolností trvajú na tom, že tam musia byť. Takých hlavne nenahnevať, lebo vám nič nepredajú. :-)

8. Radi otravujú všetkých naokolo

Ahoj Feri, ty si minule predával... Možno ste to už zažili, typ "otrava". Zisťujú u všetkých kolegov, kamarátov, ako im to robila realitná kancelária, či nemajú náhodou vzor zmluvy, či náhodou nevedia, ako... Čo na tom, že s ich nehnuteľnosťou zabijú čas jeho známi, ktorí si za to zaplatili, hlavne, že oni ušetrili.

9. Milujú telefonovanie

Aj takí sú, veď je to zadarmo, keď volajú im :-) Radi zdvíhajú telefón, odpovedajú na tie isté otázky, ktoré zabudli dať do inzerátu alebo odfotiť. Nevadí im, že im volajú o siedmej ráno alebo o deviatej večer a že 90% telefonátov by za nich odfiltroval a vybavil profesionálny maklér.

10. Radi zabíjajú čas

Čas je nad zlato a mnohí si to uvedomia, až keď... Tie potrebné dovolenky z práce na vybavovanie, či zisťovanie informácii na našich "parádnych" úradoch. Ten zabitý čas by sa dal stráviť lepšie, s rodinou, či zarábaním peňazí. Ale hlavne, že si tento typ myslí, že ho predaj nič nestál, čo sa však veľmi mýli (cena nehnuteľnosti sa väčšinou o províziu navyšuje) a ten čas a všetko okolo sa naozaj dalo predsa stráviť lepšie. :-)11. Špeciálny typ, ktorý chce služby realitky, ale...

Posledný špeciálny typ, ktorý sa nakoniec pre realitnú kanceláriu rozhodne, je typ, ktorý chce všetko zadarmo alebo za "facku". Prečo je u vás provízia taká vysoká, keď tamten mi to predá za 1000 EUR? Je to to isté, ako keby ste šli k zubárovi, kde je "čakačka" tri mesiace a chcel od vás 100 EUR za zub a k zubárovi oproti, ktorý nemá nikoho a urobí to isté za 40 EUR. Všetko je o kvalite, staré známe "za málo peňazí, málo muziky" platí všade. Veď ako niekto môže pokryť náklady z 900 EUR, keď len DPH je 150 EUR, služby právnika (áno, pri tejto cene vám právne služby spraví s 99% istotou maklér doma), kolky, dostatočná inzercia (chcete ten byt/dom/pozemok predať, nie predávať a hlavne, za čo najviac), IT systém, marketing firmy, kancelárske priestory a náklady na chod, školenia, odmena manažéra makléra, účtovná firma, náklady na obhliadku, náber, stretnutia... a množstvo ďalších vecí, ktoré si pokiaľ nepodnikáte, ani neuvedomujete. A z toho čo ostane, ešte musíte pripočítať sociálne, zdravotné odvody, daň štátu, ktorú musí odviesť ten maklér, ktorý bol u vás a ktorý predá v priemere 2-3 nehnuteľnosti za mesiac...

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 446 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 446)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4446 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4446 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia