Revízia elektrickej siete pri predaji nehnuteľnosti

Predaj nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť o radu. Má význam meniť v 30-ročnom byte rozvody elektriny? Je pri predaji bytu v pôvodnom stave nutné dokladať revíziu? Je bežné, aby sa kupujúci zaujímali a požadovali doklad o revízii elektrickej siete?

NAŠA RADA:

Revízia elektrických rozvodov pri predaji nie je potrebná, podobne ani plynu. Ak záujemca o kúpu toto požaduje mal by si uvedomiť, že kupuje nehnuteľnosť v pôvodnom stave. Ak sa následne rozhodne nehnuteľnosť rekonštruovať nech si revíziu inžinierskych sietí dá urobiť na svoje náklady dodatočne. Jeho požiadavku na revíziu predávajúci nemusí akceptovať, ale samozrejme, ak na tom kupujúci trvá, tak môžete o záujemcu prísť (čo v dnešnej dobe z dôvodu vysokému dopytu kupujúcich nie je až taký problém). Z praxe to bežná vec nie je a 30 ročný byt nie je až taký starý. Pokiaľ ste nikdy problém s elektrikou v byte nemali, revíziu by sme robiť určite nedávali.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia