Revízia elektrickej siete pri predaji nehnuteľnosti

Predaj nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť o radu. Má význam meniť v 30-ročnom byte rozvody elektriny? Je pri predaji bytu v pôvodnom stave nutné dokladať revíziu? Je bežné, aby sa kupujúci zaujímali a požadovali doklad o revízii elektrickej siete?

NAŠA RADA:

Revízia elektrických rozvodov pri predaji nie je potrebná, podobne ani plynu. Ak záujemca o kúpu toto požaduje mal by si uvedomiť, že kupuje nehnuteľnosť v pôvodnom stave. Ak sa následne rozhodne nehnuteľnosť rekonštruovať nech si revíziu inžinierskych sietí dá urobiť na svoje náklady dodatočne. Jeho požiadavku na revíziu predávajúci nemusí akceptovať, ale samozrejme, ak na tom kupujúci trvá, tak môžete o záujemcu prísť (čo v dnešnej dobe z dôvodu vysokému dopytu kupujúcich nie je až taký problém). Z praxe to bežná vec nie je a 30 ročný byt nie je až taký starý. Pokiaľ ste nikdy problém s elektrikou v byte nemali, revíziu by sme robiť určite nedávali.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma, nehnuteľnosť sme sprostredkovali už viac ako 10.000 klientom, pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, pekné logo na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj nehnuteľnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI