Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Prečo ísť do vlastného, keď doma je dobre?

„Mama hotel“ – bývanie pod jednou strechou s rodičmi aj po finančnom osamostatnení sa detí je stále častejším fenoménom...

„Mama hotel“ – bývanie pod jednou strechou s rodičmi aj po finančnom osamostatnení sa detí je stále častejším fenoménom aj Slovákov. Podľa rôznych štatistík, „prekvapivo“ tých mužského rodu oveľa viac. Túžba postaviť sa na vlastné nohy, vyletieť z hniezda, robiť si veci po svojom je stále viac potláčaná ekonomickou, ale aj servisnou výhodnosťou bývania s rodičmi.

Aj keď sa mladý človek finančne spolupodieľa na chode domácnosti nejakým príspevkom, stále je to nepomerne menej, ako keď financuje vlastné bývanie. Žiadne splátky hypotéky, dane. Energie sa delia s rodičmi a z chladničky sa vezme viac ako sa do nej vloží. Teplé domácke večere sú lepšie ako narýchlo namastený chlieb so šunkou alebo už tisíci kebab z bufetu. Veci opraté, uložené, kvety poliate, dlážky umyté...akurát pri sledovaní televíznych programov nedochádza k zhode. Ale aj to dnes rieši sledovanie TV cez internet v počítači. Tak prečo meniť?

Psychológia hovorí- čím skôr, tým lepšie. Potláčanie prirodzeného pudu človeka založiť si rodinu a osamostatniť je nezdravé. Čím sme mladší, tým sme flexibilnejší- v budovaní vzťahov, v znášaní nepohody, máme oveľa viac energie riešiť problémy, máme sny, predstavivosť a chuť meniť. Aj z hľadiska finančnej rizikovosti sme pre všetky finančné inštitúcie ideálny klient- väčšina pracovného života je pred nami, nemáme problém meniť a nájsť si novú prácu, skúšať , sme nezávislí bez záväzkov v podobe rodiny a detí.

Preto by malo byť prirodzené, že po štarte pracovného života a pri pravidelnom finančnom príjme treba myslieť na vlastné bývanie. Či už v podnájme alebo vo vlastnom. Aj keď malý byt s jednou izbou, bude to prvé útočište, kde sa naučíte hospodáriť, stanovovať vlastné pravidlá...jednoducho skutočne dospejete. A rodičia si tiež v určitej fáze života už zaslúžia byť opäť trocha viac iba vo dvojici, venovať sa sebe, vlastným koníčkom, cestovať. Užívať viac slobody a voľnosti bez množstva dennodenných starostí spojených s viacčlennou domácnosťou. Jednoducho si potrebujú oddýchnuť, veď neskôr Vám to opäť vrátia neoceniteľnou pomocou s Vašimi deťmi.

Finančný trh momentálne praje mladým ľuďom a poskytovanie hypoték je veľmi výhodné. Výhodnejšie ako platiť podnájom. Zákony ekonomiky však neomylne tvrdia, že sa takáto situácia v pravidelných intervaloch mení a zobrať si úver na bývanie nemusí byť už v blízkej budúcnosti také výhodné. Aj keď na druhej strane, po vysokých úrokoch zase s pravidelným cyklom prichádza obdobie nízkych úrokov. Čas však neúprosne beží a v päťdesiatke už človek zriedka začne riešiť hypotéku.

V HALO reality Vám určite nájdeme to pravé prvé bývanie kdekoľvek na Slovensku. Či už v podobe podnájmu alebo kúpy bytu. Stačí si vybrať z našej ponuky nehnuteľností a konečne vyletieť z hniezda :)

Ing. Margita
Agh

0905 363 590
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 3 980 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (3 980)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3980 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3980 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia