Vyhľadavaná lokalita na skok od Lučenca.

Predaj, rodinný dom Veľká Ves, s možnosťou vytvoriť tri stavebné pozemky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Veľká Ves
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom 120 m² s celkovou rozlohou pozemku 4922 m². Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Do dome sa nachádza päť obytných miestnosti, kúpeľňa, WC, komora, kotolňa. V obytných miestnostiach je položená plávajúca podlaha v kúpeľni a WC je položená keramická dlažba. Kúrenie je centrálne na pevné palivo. Plastové okná v celom dome. Na dvore je postavená letná kuchynka s komorou. K domu je pristavená priestranná dielňa dve garáže a hospodárske budovy a chlievy. Na pozemku sú dve vlastné studne. Plyn je pri pozemku, obecná voda je tiež pri pozemku. Daný dom je vo vyhľadávanej lokalite, slušný susedia. Priestranná záhrada s ovocnými stromami. Rekonštrukcia domu cca v roku 2012.

Ján Beľa

Ich spreche DeutschЯ говорю на русском

0911... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT janbela[at]haloreality.sk 0911 776 676

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53806 janbela[at]haloreality.sk 74999
74 999 €
PT-53806VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
773 m²
200 m²
120 m²
4922 m²
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
220V/380V, vlastná studňa, plyn pri pozemku, trativod, suché WC
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Milý prístup,ochota poradiť a pomôcť. Maximálna spokojnosť.

Ďakujeme pánovi Beľovi za predaj bytu, za profesionálny, a zároveň prirodzený a ochotný prístup. Ďakujeme aj za služby nad rámec zmluvy...

Pán Ján Beľa je dôveryhodný profesionálny realitný maklér. Všetky potrebné vstupné úkony, včítane uloženia na web-stránku realitnej kancelárie, zvládol k mojej spokojnosti ešte...

Veľmi stručne: profesionálny prístup, ochota, rýchlosť, ústretovosť . Nehnuteľnosť som mal zarezervovanú pre klienta do 3 dní od inzercie. Som spokojný, určite odporúčam. Ing.Róbert Krutek

Promptne vybavovanie ústretovosť to sa len tak nevidí v dnešnej dobe mám skúsenosti s RK tento pán má vyviedol z omylu som rad že moju záležitosť rieši práve on a teším sa na ďalšiu spoluprácu s nim.

Som veľmi spokojná s vašim maklerom je ústretový a milý jednanie je milé a významné.Varadiova. Dakujem.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU