Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Ako zvládnuť stres pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti

Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je životná skúsenosť, ktorú nezažívame veľa krát v živote. Rady ako zvládnuť stres pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti.

Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je životná skúsenosť, ktorú nezažívame veľa krát v živote. Predávajúci môže mať strach, mnoho pochybností a otázok, ako celé dianie prebehne ako všetko urobiť správne a bez zbytočných chýb a starostí. Je to pochopiteľné a prirodzené. Ide o hodnotný majetok, na ktorý si človek niekedy musel veľmi dlho šetriť, prípadne zdediť po blízkej osobe, a strávil tu časy plné nezabudnuteľných spomienok. Niektoré okolnosti v živote sa však vyvinú tak, že predaj nehnuteľnosti je to najlepšie riešenie.

Dôvera realitnému maklérovi

Tento proces je zvyčajne sprevádzaný stresom a obavami z dôvodu nedostatočnej dôvery. Treba mať však na zreteli, že váš realitný maklér to neprežíva prvýkrát. Reálne sa vie vžiť do týchto pocitov, keď pri predaji alebo kúpe stojí pri každom jeho klientovi a veľmi podobné procesy prebiehajú vždy odznova, vďaka čomu už vie, čo bude ďalej nasledovať. V týchto chvíľach potrebujete len jediné: istotu, že je všetko v tých najlepších rukách a vy sa môžete pri celom procese uvoľniť a zároveň vyťažiť najviac, ako sa dá.

Otvorená komunikácia pri kúpe/predaji

Dôležitým základom kvalitného vzťahu je otvorená komunikácia. Pred začatím celého procesu si podrobne prejdite s realitným maklérom vaše požiadavky, predstavy, ktoré máte o priebehu predaja či kúpy i samotné konečné ciele. Dôležité je vysvetliť si účel, príčinu a popísať podrobné kroky a zámer, či riziká predaja alebo kúpy. Vtedy vie realitný maklér správne nastaviť najlepšie podmienky predaja alebo kúpy a vy si môžete vydýchnuť.

Individuálny prístup makléra

Nezabúdajte, že realitný maklér je tu celý čas pre vás a v prípade akýchkoľvek pochybností, či otázok stačí vytočiť číslo a pýtať sa. Dôležitý je individuálny prístup ku každému klientovi. Ak sa realitný maklér čo najviac priblíži vášmu prianiu, môžeme to považovať za dobre odvedenú prácu.

Darina
Sedliaková

0910 989 687
Manažér pobočky Zvolen
Váš osobný realitný maklér Zvolen, Žiar nad Hronom, Detva
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 799 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 799)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4799 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4799 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia