Predaj, rodinný dom Svätý Anton - ZNÍŽENÁ CENA

rodinný dom - predaj Svätý Anton
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj komerčný objekt so zastavanou plochou 175m², bývalú predajňu v obci Svätý Anton, v tesnej blízkosti kultúrnej pamiatky Antolský Kaštieľ. Nehnuteľnosť sa nachádza priamo pri obecnej komunikácii na pozemku s rozlohou 500 m². Lokalita je vhodná na podnikanie - reštauračné priestory, ubytovacie zariadenie, ale aj pohostinstvo. Štiavnické vrchy ponúkajú dokonalý relax, oddych aktívny aj pasívny, lokálne kúpanie, ale aj kultúru a pamiatky. Vzdialenosť do centra mesta je 3 km. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a stálym prílevom turistov.

Mariana Gréčová

0904... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT marianagrecova[at]haloreality.sk 0904 437 903

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

32940 marianagrecova[at]haloreality.sk 51700
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

51 700 €
BS-32940VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
2
G
175 m²
175 m²
150 m²
500 m²
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
elektrina, septik, plyn pred domom
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Dobrý deň, radi by sme poďakovali za profesionálny a ústretový prístup pani Gréčovej. Veľmi ochotná a seriózna maklérka, vrelo doporučujeme ,so spoluprácou sme boli spokojní. Rodinka Sz. z Levíc :-...

Maximálne spokojná. Michaela B.

Promptnost, profesionalny pristup, dobra komunikacia...

Bola som a aj som spokojna so spolupracou s pani Grečovou, vsetko co som potrebovala mi...

Pani Grečová, veľmi pekne ďakujeme. Sme spokojní s predajom a tiež s vašou realitkou. Ste super...

Pani Gréčová je od začiatku veľmi profesionálna, milá a ústretová osoba/maklérka - profi vo svojej oblasti-, je ochotná pomôcť či poradiť s akýmkoľvek problémom...

MÔJ PROFIL