Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Ako naplánovať rekonštrukciu kúpeľne s malým rozpočtom

Vedeli ste o tom, že kúpeľňa je po kuchyni druhou najpoužívanejšou miestnosťou každej domácnosti? Väčšina z nás v nej začína i končí svoj deň a tak je len otázkou času, kedy sa na nej podpíše zub času. Ak je to aj váš prípad, nemusíte...

Vedeli ste o tom, že kúpeľňa je po kuchyni druhou najpoužívanejšou miestnosťou každej nehnuteľnosti? Väčšina z nás v nej začína i končí svoj deň a tak je len otázkou času, kedy sa na nej podpíše zub času. Ak je to aj váš prípad, nemusíte hneď vešať hlavu a rozmýšľať nad vybavovaním spotrebného úveru. Nadčasové úpravy totiž dokážete urobiť aj s minimálnym rozpočtom.

Zabudnite na dispozičné úpravy

Štatistiky hovoria jasnou rečou. Náklady na rekonštrukciu kúpeľne sa pohybujú od 6000 do 15 000 € v závislosti od toho, čo všetko chcete zmeniť a aké drahé materiály použiť. No dobrou správou je, že až 65% z rozpočtu dokážete ušetriť vtedy, ak nebudete hýbať s dispozíciou. Myslíme tým najmä na inštalatérske a elektrikárske práce. Ich realizácia sa totiž pohybuje v stovkách až tisíckach eur, ktoré pri obmedzenom budgete dokážu urobiť doslova prievan vo vašej peňaženke.

Robte kompromisy

Ďalšie financie dokážete ušetriť, ak sa rozhodnete pre kompromisné riešenia. Takže aj napriek tomu, že ste sa práve v kúpeľňovom štúdiu zamilovali do mramorových dlaždíc, ostaňte pri zemi. V prípade, že vaša aktuálna podlaha nie je v katastrofálnom stave, vymeňte radšej len obkladačky a na dlažbu využite alternatívne riešenia. Tie predstavuje napríklad umelé drevo alebo samolepiace vinylové dlaždice. Navyše ani všetky steny nemusia byť obložené obkladom. Miesta, kam nebude striekať voda môžete vymaľovať alebo dokombinovať sklolaminátom či akrylovými panelmi.

Zamerajte sa na detaily

Nový nádych vašej pôvodnej kúpeľni dodáte aj vtedy, ak sa zameriate na detaily. Pracovnú dosku pod umývadlom napríklad hneď nemusíte vymeniť za mramor. Stačí, ak ju prelakujete a to isté platí aj pre skrinky. Navyše úplne iný pocit miestnosti dosiahnete po nahradení starých madiel za nové a dizajnovo príťažlivejšie. No a luxusný dojem celému priestoru doprajete aj v prípade, že vymeníte osvetlenie. Nové svietidlo by malo kúpeľňu nielen rozžiariť, ale dodať jej i nadčasový ráz.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 321 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 321)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4321 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4321 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia