Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Rekuperácia - moderné riešenie pre váš byt, či dom

Rekuperácia je moderným riešením, ktoré prináša množstvo výhod. Nielenže výrazne šetrí energiu, ale zároveň zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéri, prispieva k vášmu pohodliu a šetrí vám peniaze.

Čo je to rekuperácia?

Rekuperácia je proces, pri ktorom dochádza k výmene tepla medzi odchádzajúcim a prichádzajúcim vzduchom v budove. Tento proces zabezpečuje, že teplota vo vnútri domu, či bytu je konštantná a príjemná, bez ohľadu na vonkajšie podmienky.

Výhody rekuperácie

Rekuperácia prináša množstvo výhod. Medzi tie najvýznamnejšie patrí úspora energie, zlepšenie kvality vzduchu a pohodlie v domácnosti. Vďaka rekuperácii môžete ušetriť až 90% energie potrebnej na vykurovanie. Zároveň sa zlepšuje kvalita vzduchu vďaka filtrácii prachu, alergénov a iných nečistôt, čo je prínosom pre ľudí, ktorí majú zdravotné problémy.

Rekuperácia a realitný trh

Ako realitná maklérka vám môžem potvrdiť, že rekuperácia je čoraz častejšou požiadavkou a výhodou pri kúpe nehnuteľnosti. Dom s rekuperáciou je nielen energeticky efektívnejší, ale aj ekologickejší a pohodlnejší pre bývanie. Toto všetko sa pozitívne odráža aj na hodnote, teda cene nehnuteľnosti.

Investícia do rekuperácie

Investícia do rekuperácie sa môže zdať na prvý pohľad vysoká, ale v dlhodobom horizonte je veľmi výhodná. Návratnosť investície do rekuperácie je zvyčajne v rozmedzí 5 až 10 rokov, v závislosti od typu budovy a intenzity jej využívania.

Rekuperácia je moderným a efektívnym riešením, ktoré prináša množstvo výhod. Určite vám odporúčam zvážiť túto možnosť pri rekonštrukcii existujúcej nehnuteľnosti (možnosť požiadať o dotáciu), pri novostavbách je to už veľakrát štandard. Investícia do rekuperácie sa vám určite vráti nielen v podobe úspor, ale aj zvýšeného pohodlia a kvality bývania.

Emília
Palkovičová

0915 494 157
Váš osobný realitný maklér Malacky, Senica
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 582 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 582)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4582 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4582 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia