Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

spokojný klient realitnej kancelárie v Bratislave Ing. Katarína Paršová

Som nesmierne šťastná, že som mohla spolupracovať pri kúpe bytu práve s pani Paršovou. Veľmi si cením jej kvalitný profesionálny a priateľský prístup, jej informovanosť a ochotu pomôcť od úplného začiatku až do konca. Pokiaľ človek hľadá niekoho, na koho by sa pri kúpe bytu mohol spoľahnúť nielen na sto, ale na dvesto percent, je to práve pani Paršová. Ďakujem jej veľmi pekne za najlepší prístup s akým som sa kedy stretla. S veľkým potešením budem odporúčať pani Paršovú celému svojmu okoliu.
Simona

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia