Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Čo zahŕňajú služby realitnej kancelárie

Často sa v praxi stretávame s prehnanými požiadavkami našich klientov...
Často sa v praxi stretávame s prehnanými požiadavkami našich klientov hlavne zo strany kupujúcich, aby sme im uhradili rôzne služby, ktoré súvisia s kúpou nehnuteľnosti. Často sú to však služby, ktoré nie sú predmetom podnikania realitnej kancelárie súvisiace s predmetom živnosti - realitnej činnosti.
V prvom rade si musíme objasniť, že za služby vo forme provízie platí realitnej kancelárii predávajúca a nie kupujúca strana. Jej prvoradou úlohou je preto nájsť vlastníkovi nehnuteľnosti záujemcu o kúpu nehnuteľnosti a zrealizovať celý obchod. Od vypracovania kúpnych zmlúv až po zanesenie na kataster. V žiadnom prípade sa nezaväzuje vybaviť záujemcovi o kúpu hypotekárny úver a uhradiť všetky finančné náklady s tým spojené. Žiadna realitná kancelária na takéto služby v predmete podnikania realitná činnosť nemá živnostenské oprávnenie.
Záujemca o kúpu skladá realitnej kancelárií rezervačný poplatok na kúpu nehnuteľnosti, ktorý sa započítava do celkovej kúpnej ceny nehnuteľnosti. Predávajúcu stranu a ani realitnú kanceláriu v podstate nezaujíma, kde si záujemca o kúpu peniaze požičia. Žiadna seriózna realitná kancelária, ktorá poctivo priznáva všetky provízie nemôže uhradiť záujemcom o kúpu služby spojené s vybavovaním hypotekárneho úveru, ako je odhad nehnuteľnosti, poplatky v banke a kolky za záložné zmluvy na kataster. Nie je možné aby realitná kancelária platila klientom nadštandardné služby, ako sú napríklad sťahovacie služby, maľovanie bytu a podobne.
Činnosť realitnej kancelárie sa končí podpísaním kúpnych zmlúv, finančným vysporiadaním oboch zmluvných strán a zanesením príslušnej dokumentácie spojenej s prevodom nehnuteľnosti na príslušný okresný úrad odbor katastrálny.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 132 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 132)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4132 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4132 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia