Postup pri predaji nehnuteľnosti

Predaj nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Dobrý deň, aký postup ako najlepší mi doporučujete pri predaji nehnuteľnosti. Hlavne aby som sa mohla spoľahnúť a neostala bez peňazí aj nehnuteľnosti.
Ďakujem

Odpoveď:

Obráťte sa na profesionálnu realitnú kanceláriu a tá sa o celý priebeh až po zanesenie kúpnych zmlúv na kataster postará. V dnešnej dobe nedoporučujeme spôsob - urobím si to sám, veď prečo by som mal za to platiť. Každý obchod je jedinečný a nikdy neviete na koho narazíte a práve aj preto by ste mali osloviť niekoho neutrálneho, na koho sa môžete spoľahnúť a kto ma skúsenosti. Nehnuteľnosť predávate iba jeden-dvakrát za život. Navyše, províziu realitnej kancelárii neplatíte vy, ale kupujúci. Takže vás plný servis od nafotenia, cez inzerovanie, právne zmluvy nebude stáť nič.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma, nehnuteľnosť sme sprostredkovali už viac ako 10.000 klientom, pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, pekné logo na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj nehnuteľnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI