Výpoveď z exkluzívnej - výhradnej zmluvy

Predaj nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Každá zmluva sa musí dať zo zákona vypovedať. Žiadna realitná kancelária vám toto nemôže zakázať. V serióznej zmluve, by malo byť v zmluvných podmienkach zakotvené, za akých podmienok je to možné. Na druhej strane je od záujemcu o predaj veľmi neseriózne vypovedanie takejto zmluvy do týždňa a podobne od jej uzatvorenia. Pre takéto prípady je v zmluvných podmienkach dohodnutá minimálne jednomesačná výpovedná lehota. Záujemca o predaj nehnuteľnosti by si mal seriózne rozmyslieť, či naozaj nehnuteľnosť chce predávať a využívať služby realitnej kancelárie, nakoľko už po jej uzatvorení realitná kancelária znáša finančné náklady - čas makléra, náklady na prepravu, telefonáty, inzercia na realitných weboch a iné náklady spojené s predajom nehnuteľnosti.

Ako vypovedať zmluvu

V prípade, že chcete dať výpoveď z takejto zmluvy, urobte tak písomne a pošlite poštou danej realitnej kancelárie.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia