Výpoveď z exkluzívnej - výhradnej zmluvy

Predaj nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Každá zmluva sa musí dať zo zákona vypovedať. Žiadna realitná kancelária vám toto nemôže zakázať. V serióznej zmluve, by malo byť v zmluvných podmienkach zakotvené, za akých podmienok je to možné. Na druhej strane je od záujemcu o predaj veľmi neseriózne vypovedanie takejto zmluvy do týždňa a podobne od jej uzatvorenia. Pre takéto prípady je v zmluvných podmienkach dohodnutá minimálne jednomesačná výpovedná lehota. Záujemca o predaj nehnuteľnosti by si mal seriózne rozmyslieť, či naozaj nehnuteľnosť chce predávať a využívať služby realitnej kancelárie, nakoľko už po jej uzatvorení realitná kancelária znáša finančné náklady - čas makléra, náklady na prepravu, telefonáty, inzercia na realitných weboch a iné náklady spojené s predajom nehnuteľnosti.

Ako vypovedať zmluvu

V prípade, že chcete dať výpoveď z takejto zmluvy, urobte tak písomne a pošlite poštou danej realitnej kancelárie.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma, nehnuteľnosť sme sprostredkovali už viac ako 10.000 klientom, pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, pekné logo na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj nehnuteľnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI