Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Klúčové faktory pri určovaní ceny nehnuteľnosti

Pri stanovení ceny nehnuteľnosti je dôležité vziať do úvahy niekoľko kľúčových faktorov, na ktoré treba brať ohľad a triezvo sa pozerať na svoj byt, dom, chalupu či pozemok.
  1. Trhová hodnota: Je dôležité zozbierať relevantné informácie o podobných nehnuteľnostiach v rovnakom okolí. Skúmanie predajných cien podobných nehnuteľností vám poskytne predstavu o súčasnom trhovom trende a očakávaniach kupujúcich.
  2. Stav a vlastnosti nehnuteľnosti: Hodnota nehnuteľnosti sa odvíja od jej stavu, veku, veľkosti a typu, vybavenosti a ďalších charakteristík. Treba zvážiť prípadné vylepšenia, renovácie alebo ďalšie investície, ktoré ovplyvňujú jej hodnotu.
  3. Lokalita: Poloha nehnuteľnosti je kľúčovým faktorom. Treba zvážiť blízkosť kľúčových zariadení a služieb, dopravnú dostupnosť, kvalitu škôl a zariadení v okolí a podobné faktory, ktoré môžu ovplyvniť hodnotu nehnuteľnosti.
  4. Trhové podmienky: Stav trhu s nehnuteľnosťami v danom období je tiež dôležitý. Ak je dopyt väčší ako ponuka, ceny môžu byť vyššie. Ak je ponuka vyššia ako dopyt, ceny môžu byť nižšie. Treba sledovať trhové trendy a zohľadniť ich pri stanovení ceny.
  5. Profesionálny odhad: Ak nie ste istí pri stanovení ceny, je dobré požiadať o pomoc odborníka na odhad hodnoty nehnuteľnosti. Odborník má lepšie znalosti o trhu, skúsenosti s odhadovaním hodnoty a prístup k relevantným informáciám.

Pri stanovení ceny je dôležité byť realistický a zohľadniť všetky tieto faktory. Príliš vysoká cena môže odradiť potenciálnych kupcov, zatiaľ čo príliš nízka cena môže znamenať, že nezískate maximálnu hodnotu za svoju nehnuteľnosť.

Iveta
Molnárová

0903 379 150
Váš osobný realitný maklér Bratislava
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 327 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 327)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4327 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4327 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia