Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Päť tipov, ako napísať pútavý inzerát k predaju nehnuteľnosti

Predaj nehnuteľnosti býva zložitý proces. Zaujímavo napísaný inzerát však značne uľahčí hľadanie potenciálnych kupcov a zvýši šance na úspešný predaj.

Inzerát by mal podať pravdivé informácie, no zároveň vyzdvihnúť pozitívne vlastnosti nehnuteľnosti. Ukážte váš byt, rodinný dom či pozemok v tom najlepšom svetle, poradíme vám, ako na to.

Začnite pozitívnymi vlastnosťami nehnuteľnosti

Opíšte charakteristické vlastnosti, ktoré ste na svojom dome milovali. Ak má priestranné izby, je útulný a plný slnečného svetla, zahrňte to do úvodu inzerátu.

Opíšte pravdivo dôležité informácie o nehnuteľnosti

Po predstavení nehnuteľnosti nasleduje popis reálnej veľkosti, počtu izieb a kúpeľní, typ a veľkosť pozemku, ročné náklady na údržbu a nedávne renovácie alebo vylepšenia. Uvádzajte vždy presné informácie o nehnuteľnosti, skutočnú výmera v štvorcových metroch a detailný opis jednotlivých miestností. Tieto informácie sú najdôležitejšie pre potenciálnym kupcoch, či sa nehnuteľnosť hodí práve pre ich potreby. Dajte si pozor, aby boli pravdivé, lebo ak nakoniec nedôjde k predaju a kupujúci vynaložili prostriedky na právnika a podobne, môžu ich od vás požadovať späť, pre klamlivý inzerát.

Vyzdvihnite klady okolia nehnuteľnosti

Čo zaujímavé sa nachádza vo vašom meste či obci? Aká je občianska vybavenosť? Sú tu k dispozícii školy, obchody, lekári? Opíšte blízkosť k miestnym atrakciám, aby záujemcovia získali jasnú predstavu o tom, čo sa dá v okolí robiť. Môžete zmieniť aj to, či je nehnuteľnosť v bezpečnej a tichej časti mesta alebo blízko k dopravným spojeniam. Krásna príroda v okolí je tiež veľkým lákadlom a bezproblémové parkovanie ako čerešnička na torte. A že je vaše mesto malé a každý ho pozná, áno, je to možné, ale potencionálny kupujúci môže byť úplne z iného kraja a chce sa prisťahovať, preto sú tieto informácie pre neho dôležité a výber lokality určite kľúčová vec.

Pridajte kvalitné fotografie

Fotografie dokážu byť presvedčivejšie, než akokoľvek kvalitný text. Ukážte interiér a exteriér rodinného domu, či bytu v dobrom svetle. Použite kvalitné, presvetlené fotografie, aby nehnuteľnosť vyzerala čo najatraktívnejšie. Nezabúdajte, fotky a cena predávajú!

Uveďte správnu cenu

Je veľmi potrebné, aby ste poznali skutočnú hodnotu nehnuteľnosti a stanovili si realistickú cenu. Vyššia cena môže odstrašiť záujemcov a nízka cena býva vnímaná ako signál problémov s nehnuteľnosťou. Taktiež viacnásobné znižovanie ceny pri inzerátoch, ktoré sú na portáloch ako inventár pol roka a viac pôsobia podozrivo a špekulatívne. Určite sa tomu vyvarujte. Taktiež pozor na viacnásobné inzerovanie vašej nehnuteľnosti cez viacero realitných kancelárii a dokonca zakaždým s inou cenou, uškodí to len vám a doplatíte na to dlhším predajom a nižšou cenou pre vás.

Na záver

Určenie ceny nehnuteľnosti je však téma na ďalší článok. Ideálne je ju stanoviť na základe profesionála v danej lokalite, ktorý má dostatočné skúsenosti a dobré meno. Náš tím realitných maklérov vám rád poradí, každý rok predáme viac ako tisíc nehnuteľností, čo je spomedzi realitných kancelárii najviac na slovenskom trhu, stačí vyplniť formulár Predaj nehnuteľnosti a bude vás čo najskôr kontaktovať ten najlepší vo vašej lokalite.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 666 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 666)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4666 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4666 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia