Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Ako vybrať matrac do manželskej postele

Zdravý a výdatný spánok je jedným z najlepších spôsobov ako udržať zdravie v kondícii. Obrovský podiel na kvalite spania majú okrem vhodnej predspánkovej hygieny i matrace. Vyberte si preto kvalitný matrac...

Zdravý a výdatný spánok je jedným z najlepších spôsobov ako udržať zdravie v kondícii. Obrovský podiel na kvalite spania majú hlavne matrace. Vyberte si preto kvalitný matrac a skúste pritom nepozerať až tak na rozpočet. Radšej priplaťte pár eur navyše, uvidíte, neoľutujete.

Preferovaný materiál matraca do spálne

Pri výbere vhodného matraca do spálne pre vás a vašu polovičku by ste mali najskôr zvážiť jeho tvrdosť a materiál. Najznámejšie a najstabilnejšie boli pružinové matrace, no trh už niekoľko rokov ovládajú i čoraz cenovo dostupnejšie penové varianty. V obchodoch sa môžete čoraz častejšie stretnúť tiež s hybridnými, latexovými i nafukovacími alternatívami.

Poloha spánku a tvrdosť

Každý z uvedených materiálov má však svoje prednosti i nevýhody. Preto pri ich výbere dbajte na vlastné preferencie a alergie. No pri finálnej selekcii berte do úvahy aj tvrdosť matraca. To, aká je pre vás vhodná, môžete zistiť i vďaka vašej obľúbenej polohy počas spánku a hmotnosti. Takže, ak ste bočný spáč s váhou pod 100 kilogramov ste ašpirantom na mäkké matrace. No ak ste milovníkom spania na bruchu alebo chrbte choďte skôr do stredne tvrdých až tvrdých alternatív.

Nepodceňujte chronické bolesti chrbta

Akútna bolesť chrbta je príčinou chronickej nespavosti. V prípade, že trpíte podobnými komplikáciami, voľte do spálne špeciálny ortopedický matrac. Tento nepríjemný stav môžete tiež zmierniť vankúšmi navyše, výberom vhodného vrchného toppera a zmenou preferovanej polohy spania.

Nehľaďte až tak na peniaze

Na záver len pripomíname, že kvalitný penový, pružinový či hybridný matrac s rôznou úrovňou tvrdosti dokážu vašu peňaženku obrať o niekoľko stoviek eur. Na druhej strane však ide o investíciu na niekedy až desiatok rokov, za ktorú sa vám poďakuje nielen chrbát, ale aj vaše duševné zdravie podporené pravidelnou dávkou výdatného spánku.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 791 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 791)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4791 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4791 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia