Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Kvalitné jedálenské stoličky ušetria

Jedálenské stoličky v súčasnosti podliehajú mnohým trendom. No spojenie pohodlia a štýlu by sa v ich prípade malo kombinovať aj s funkčnosťou. Inak riskujete, že váš rodinný rozpočet každé dva roky ochudobníte o niekoľko stoviek eur.

Zapojte priestorové myslenie

Nadčasový dizajn či monumentálne futuristické stoličky určite majú niečo do seba. No ak sú ašpirantmi na úplné pohltenie priestoru vašej malej jedálne, budú vám k ničomu. Preto pred tým ako v obchode s nábytkom vytiahnete debetnú kartu porozmýšľajte o proporciách vášho príbytku. Majte pri tom na pamäti, že okolo stoličky by mal byť priestor nielen keď sa k stolu zasunie, ale aj v prípade je odsunutia. Nie je totiž nič horšie, ako keď máte dom plný hostí a oni sa tlačia v úzkom priestore na sedenie.

Materiál hrá prím

Okrem rozmerov jedálenských stoličiek je jedným z najdôležitejších faktorov pri ich výbere aj materiál. Akciové kúsky preto rovno vyškrtnite z vášho zoznamu. Tie sa totiž vyznačujú menej kvalitnými látkami, ktoré sa nedajú vyčistiť a rýchlo podliehajú opotrebovaniu. Pri jedálenských stoličkách by ste preto mali siahnuť radšej hlbšie do vrecka a investovať radšej do kvalitnejších foriem spracovania. A to najmä v prípade, ak máte doma malé deti. Inak riskujete, že vaše stoličky budete musieť pre vysoké opotrebovanie / znečistenie meniť každé dva roky.

Štýl riešte nakoniec

Pri stoličkách do jedálne samozrejme nemôžete zabúdať ani na štýl. No v tomto prípade je vhodné riešiť ho až na koniec po tom, ako si ujasníte otázky rozmeru a materiálu. Pri definovaní dizajnovej záležitosti stoličiek dávajte pozor na celkový dojem vašej domácnosti. Je zariadená v modernom duchu alebo skôr v klasickom štýle? A čo vás jedálenský stôl? Aké materiály a farby v ňom prevládajú. To všetko sú premenné, ktoré by sa mali v plnej miere prejaviť aj na dizajne vašich nových jedálenských stoličiek.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 446 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 446)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4446 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4446 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia