Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Gauč je centrom pohodlia v byte, či dome

Obývačka je centrum domu a teda aj rodiny. Preto voľba vhodnej pohovky, ktorá jej bude dominovať, patrí medzi najdôležitejšie rozhodnutia pri zariaďovaní vášho príbytku. Gauč totiž slúži nielen na oddych, ale je...

Obývačka je centrum rodiny. Preto voľba vhodnej pohovky, ktorá jej bude dominovať, patrí medzi najdôležitejšie rozhodnutia pri zariaďovaní vášho príbytku. Gauč totiž slúži nielen na oddych, ale je aj verným spoločníkom pri rodinných stretnutiach či práci. V jeho prípade tak určite nesiahajte po prvom akciovom kúsku vo víkendovom výpredaji, ale jeho výber dôkladne zvážte.

Gauč predstavuje to, čím sme

Životný štýl je pri kúpe gauča jedným z najdôležitejších parametrov. Pokiaľ máte deti a často k vám chodia na návštevu priatelia, rozhodne choďte do veľkej pohovky zloženej z viacerých sekcií. No a ak vaše ratolesti či domáci miláčikovia radi šantia práve v obývačke, určite zabudnite na eko kožu alebo kožené materiály. Investujte radšej do textílii, ktoré sa dajú od škvŕn a nečistôt jednoducho vyčistiť. Dnes je už na trhu množstvo kvalitných látok, na ktoré aj keď vylejete víno, či kávu, nezostane ani malý fliačik.

Priestorové možnosti

Keď vyriešite otázku účelu, následne sa zamerajte na priestorové možnosti vašej obývačky. Ak vám to metráž neumožňuje, upustite od nápadu veľkej sedačky a investujte do dvoch menších minimalistických riešení. V prípade, že váš nový gauč nebude pri stene, zas neprehliadnite ani štýl zadnej časti vašej novej pohovky. No a ak zvolíte nákup cez internet, ubezpečte sa, že ste zadali správne rozmery a strany rohov.

Praktickosť

Ak môžeme odporučiť a máte dostatok priestoru v byte, či dome, určite dávame do pozornosti rozkladací gauč. Nikdy neviete, kedy ho využijete. Či už pri návšteve rodiny, návšteve kamarátov vašich detí, či len tak pre občasné pohodlie pri pozeraní telky vo dvojici. A nezabudnite, rozkladací je len o niečo drahší, ale dodatočne sa už upraviť nedá, len vymeniť.

Využitie gauča

Skôr ako si vyberiete povrchový materiál, zamyslite sa nad jeho využitím. Každá látka má určitú oteruvzdornosť, ktorá udáva odolnosť látky pri používaní. Preto ak na ňom budete tráviť veľa času, vyberajte látku s čo najväčšou výdržou, aby sa vám nestalo, že budete musieť gauč meniť o dva-tri roky.

Štýl a dizajn

Posledným krokom pri výbere vhodného gauču do vašej obývačky je farba a štýl. Máte radi neutrálne vzory alebo výrazné prvky? Ste skôr fanúšik moderných minimalistických riešení alebo dobových mohutných pohoviek? V tomto smere sa medze nekladú a priamočiaro by mali odzrkadľovať nielen váš vkus, ale jednoliato dopĺňať i dizajn interiéru obývačky. Majte však na pamäti, že investícia do sedačky je záväzkom na niekoľko najbližších rokov. Preto sa nedajte zlákať aktuálnymi trendmi a zostaňte radšej verní svojmu štýlu.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 3 980 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (3 980)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3980 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3980 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia