Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Čo potrebuje každá detská izba

Zariaďovanie detskej izby je veľká vec v živote každého rodiča. Ak sa však v širokej ponuke obchodov s detským sortimentom neviete zorientovať, nemusíte vešať hlavu. Pripravili sme pre vás rýchly súbor toho najdôležitejšieho, čo by v izbičke každého malého pokladu nemalo chýbať.

Žiarivé steny a fotografie

Deti milujú vizualizácie a svoju rodinu, ktorá pre nich predstavuje základ bytia. Preto v ich izbách rozhodne nemôžu chýbať spoločné fotografie, portréty, ale aj žiarivé steny či pestrofarebné obrazy. To všetko podnecuje ich predstavivosť, ale tak isto dáva pocit istoty, že sú neustále pri nich ich milovaní najbližší.

Kvalitná posteľ a nočné svetlo

Samozrejmosťou každej spálne je bez pochýb i posteľ. No detské postele si vyžadujú trošku pozornejší výber. Myslíte na to, že vaša malá ratolesť v nej ide nielen spať, ale aj rásť. Preto na začiatok budete okrem kvalitného matraca potrebovať aj ochranné zábrany a samozrejme čelo. No a pri jej výbere nezabudnite ani na teplú deku, ktorá sa pre nich pri spánku stane útočiskom. Detičky sa totiž po nociach zvyknú báť, preto nezabudnite ani na decentné nočné svetielko. Dnes už ich nájdete v mnohých prevedeniach od mackov až po zajačikov. Navyše na nich viete nastavovať intenzitu svetla a zabezpečiť tak vášmu potomkovi spokojný nočný odpočinok.

Úložný priestor vs. priestor na hranie a prácu

Ako sme už spomenuli vyššie, deti rastú ako huby po daždi. Preto už pri zariaďovania zázemia pre batoľa myslite na pracovný stôl. Malí škôlkari ho využijú na prvé výtvarné diela a počas školských čias bude toto miesto nonstop vyťažené. No a samozrejme nezabudnite na teplý koberec, ktorý poslúži na hranie ako aj šikovný úložný priestor. Veľké boxy na hračky budete milovať podobne ako poličky na knihy či komody na oblečenie. Neporiadok v nich zmizne za pár minút a vám tieto šikovné pomôcky ušetria kopec energie i nervov.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 791 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 791)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4791 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4791 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia