Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Ako predať nehnuteľnosť rýchlo a výhodne aj v neistej dobe keď len málokto chce kupovať?

Trh s nehnuteľnosťami funguje v cykloch a správa sa ako na hojdačke. Raz sú „hore“ majitelia nehnuteľností a raz záujemcovia o kúpu. Dnes sa podrobne pozrieme ako postupovať pri predaji nehnuteľnosti...

Trh s nehnuteľnosťami funguje v cykloch a správa sa ako na hojdačke. Raz sú „hore“ majitelia nehnuteľností a raz záujemcovia o kúpu. Napr. nízke úroky pri hypotékach v čase hojnosti spôsobujú väčší dopyt po kúpe a majitelia si môžu vyberať zo zástupu záujemcov. Potom nastane zmena, nastane kríza (ako tá finančná z roku 2008) alebo energetická kríza z roku 2022, zhoršia sa podmienky pre získanie hypotéky a záujem o kúpu nehnuteľností prudko klesá. Počas každej krízy sú na pomyselnej hojdačke „hore“ práve kupujúci. Nehnuteľností v ponuke na predaj pribúda, záujemcov už nie je toľko a tí čo zostali si môžu zrazu vyberať. V dobe hojnosti, keď boli majitelia „hore“ stačilo dať na internet jeden neplatený inzerát aj bez fotiek a záujemcovia sa len hrnuli.
V čase výrazného poklesu dopytu je pre úspešný predaj nehnuteľnosti kľúčové investovať do správnej prezentácie nehnuteľnosti a do marketingu a propagácie. Pretože v dobe nedostatku kupujúcich, nehnuteľnosť úspešne a výhodne predá len ten, kto zaujme – profesionálne fotky, videoobhliadka, 3D sken nehnuteľnosti, platená inzercia. Nehnuteľnosť nepredávame tak často a nie každý je skúsený obchodník. Zároveň si asi len málokto, ak vôbec niekto, kvôli predaju práve zdedeného rodičovského domu zapožičia alebo zakúpi 3D kameru a naučí sa s ňou pracovať pre vytvorenie jedného inzerátu. Pochybujem, že si vytvorí vizualizáciu možnej rekonštrukcie aby inšpiroval možných záujemcov o kúpu a prinútil ich zdvihnúť telefón. A nepredpokladám ani, že si niekto predplatí inzerciu na 25 inzertných portáloch, aby nehnuteľnosť v záplave konkurenčných ponúk vynikla. A paradoxne, presne toto sú kroky, ktoré sú pre predaj nehnuteľnosti v dobe nízkeho dopytu kupujúcich absolútne kľúčové.

Preto odporúčam každému, kto v neistej dobe chce predať svoju nehnuteľnosť čo najrýchlejšie a výhodne, aby sa obrátil na profesionálnu a overenú realitnú kanceláriu. Dobrí makléri so skúsenosťami majú určite pre majiteľa neoceniteľné rady. „Rok 2022 v mnohom začína pripomínať rok 2008. Aj v tom čase sme pomohli mnohým majiteľom úspešne predať ich nehnuteľnosť a naše viac ako desaťročné skúsenosti vieme zúročiť v prospech majiteľov aj dnes. Máme všetky potrebné nástroje, stratégie a postupy a vieme Vám ich poskytnúť. Neváhajte nás kontaktovať, budeme sa tešiť na spoluprácu.

Mgr. Marián
Hlavna

0944 515 056
Manažér pobočky Liptovský Mikuláš
Váš osobný realitný maklér Liptovský Mikuláš
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 321 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 321)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4321 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4321 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia