Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Rekvalifikačný kurz realitný maklér

Prišiel som o prácu a chcel by som sa stať realitným maklérom. Je to možné, aj keď som robil niečo úplne iné a som vo vyššom veku? Existuje niečo ako rekvalifikačný kurz?
OTÁZKA OD VÁS

Prišiel som o prácu a chcel by som sa stať realitným maklérom. Je to možné, aj keď som robil niečo úplne iné a som vo vyššom veku? Existuje niečo ako rekvalifikačný kurz?

Rekvalifikačný kurz - zmena povolania

V niektorých realitných kancelárii je aj takáto možnosť - robiť realitného makléra, aj keď ste túto prácu nikdy nerobili, nakoľko majú postupy, ako si "nováčika" zaškoliť a pomôcť mu so štartom v realitách. Mohlo by sa zdať, že nafotiť nehnuteľnosť, dať do ponuky, ukázať a podpísať zmluvy je jednoduché, ale opak je pravdou. Samostatný realitný maklér musí ovládať problematiku z viacerých profesií a byť "komplexný" - nedá sa špecializovať len na jednu oblasť a ostatné nevedieť.

Rekvalifikačné školenie

Záujemca sa pri rekvalifikácii a postupného zapracovania do "terénu" postupne zaúča z oblastí telemarketingu - ako volať s klientmi a získavať nové nehnuteľnosti, základy proklientskej komunikácie, ako fotiť nehnuteľnosti, právne základy - zmluvný vzťah s klientmi, katastrálne podania a komunikácia s katastrálnym úradom, základy daňových odvodov pri predaji/kúpe nehnuteľnosti, postupy pri hypotekárnych čerpaniach a veľa iného. Dobrý maklér musí byť zároveň mediátor aj psychológ, nakoľko sa bude stretávať aj s rôznymi vypätými situáciami (rozvody, dedičské konania, rozhádaní rodinný príslušníci a podobne).

Rekvalifikačné školenie - prax

Ako sme spomínali vyššie, dôležitou súčasťou rekvalifikácie je začlenenie záujemcu do praxe. V HALO reality to zahŕňa priradenie konkrétnej osoby, ktorá bude počas celého procesu zaúčania - od vysvetlenia postupov, náplne práce, cez všetky spomenuté oblasti, nie len k dispozícii, ale aj nápomocná a samozrejme zodpovedná za všetky právne kroky pri prevode nehnuteľnosti.

Základ úspechu - bezplatné pravidelné vzdelávanie a zázemie

Jedine u nás nájdete Realitnú akadémiu HALO reality, ktorá je pre našich spolupracovníkov úplne bezplatná. Pravidelné online webináre (niekoľkokrát v roku), 2x do roka celoslovenské celodenné semináre, či II. a III. začiatočný kurz pre HALO certifikáciu makléra. V HALO reality máte navyše jedinečné zázemie. Máte postarané o najlepší IT systém, ktorý je vytvorený len pre nás na uľahčenie a zefektívnenie práce tak, aby ste dosahovali čo najvyšší príjem. HALO reality má taktiež jedinečný marketing na Slovensku, našu reklamu ste mohli vidieť v televízii, najpredávanejších denníkoch a týždenníkoch, počuť v celoslovenských rádiach, či stretnúť polepené autá s našim logom, ktorých máme už viac ako 30.


Naša rada na záver. Ak sa chcete stať skutočným realitným maklérom, prejdite si webovú stránku realitnej kancelárie, pozrite si, čo ponúka realitným maklérom, koľko realitných maklérov jej dôveruje a spolupracuje s ňou. Nakoľko práve výber realitnej kancelárie je na začiatok práce kľúčový a dôležitý. Inak sa vám môže stať, že vás práve štart a zaškolenie odradí od práce, ktorá mohla byť vaša budúcnosť a pre vás ako stvorená. Držíme vám palce a nezabúdajte, vek ani predchádzajúci typ práce v tejto oblasti nehrá žiadnu rolu, len treba chcieť a makať na sebe.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 582 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 582)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4582 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4582 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia