Rekvalifikačný kurz realitný maklér

Realitná kancelária OTÁZKA OD VÁS

Prišiel som o prácu a chcel by som sa stať realitným maklérom. Je to možné, aj keď som robil niečo úplne iné a som vo vyššom veku? Existuje niečo ako rekvalifikačný kurz?

Rekvalifikačný kurz - zmena povolania

V niektorých realitných kancelárii je aj takáto možnosť - robiť realitného makléra, aj keď ste túto prácu nikdy nerobili, nakoľko majú postupy, ako si "nováčika" zaškoliť a pomôcť mu so štartom v realitách. Mohlo by sa zdať, že nafotiť nehnuteľnosť, dať do ponuky, ukázať a podpísať zmluvy je jednoduché, ale opak je pravdou. Samostatný realitný maklér musí ovládať problematiku z viacerých profesií a byť "komplexný" - nedá sa špecializovať len na jednu oblasť a ostatné nevedieť.

Rekvalifikačné školenie

Záujemca sa pri rekvalifikácii a postupného zapracovania do "terénu" postupne zaúča z oblastí telemarketingu - ako volať s klientmi a získavať nové nehnuteľnosti, základy proklientskej komunikácie, ako fotiť nehnuteľnosti, právne základy - zmluvný vzťah s klientmi, katastrálne podania a komunikácia s katastrálnym úradom, základy daňových odvodov pri predaji/kúpe nehnuteľnosti, postupy pri hypotekárnych čerpaniach a veľa iného. Dobrý maklér musí byť zároveň mediátor aj psychológ, nakoľko sa bude stretávať aj s rôznymi vypätými situáciami (rozvody, dedičské konania, rozhádaní rodinný príslušníci a podobne).

Rekvalifikačné školenie - prax

Ako sme spomínali vyššie, dôležitou súčasťou rekvalifikácie je začlenenie záujemcu do praxe. V HALO reality to zahŕňa priradenie konkrétnej osoby, ktorá bude počas celého procesu zaúčania - od vysvetlenia postupov, náplne práce, cez všetky spomenuté oblasti, nie len k dispozícii, ale aj nápomocná a samozrejme zodpovedná za všetky právne kroky pri prevode nehnuteľnosti.

Základ úspechu - bezplatné pravidelné vzdelávanie a zázemie

Jedine u nás nájdete Realitnú akadémiu HALO reality, ktorá je pre našich spolupracovníkov úplne bezplatná. Pravidelné online webináre (niekoľkokrát v roku), 2x do roka celoslovenské celodenné semináre, či II. a III. začiatočný kurz pre HALO certifikáciu makléra. V HALO reality máte navyše jedinečné zázemie. Máte postarané o najlepší IT systém, ktorý je vytvorený len pre nás na uľahčenie a zefektívnenie práce tak, aby ste dosahovali čo najvyšší príjem. HALO reality má taktiež jedinečný marketing na Slovensku, našu reklamu ste mohli vidieť v televízii, najpredávanejších denníkoch a týždenníkoch, počuť v celoslovenských rádiach, či stretnúť polepené autá s našim logom, ktorých máme už viac ako 30.


Naša rada na záver. Ak sa chcete stať skutočným realitným maklérom, prejdite si webovú stránku realitnej kancelárie, pozrite si, čo ponúka realitným maklérom, koľko realitných maklérov jej dôveruje a spolupracuje s ňou. Nakoľko práve výber realitnej kancelárie je na začiatok práce kľúčový a dôležitý. Inak sa vám môže stať, že vás práve štart a zaškolenie odradí od práce, ktorá mohla byť vaša budúcnosť a pre vás ako stvorená. Držíme vám palce a nezabúdajte, vek ani predchádzajúci typ práce v tejto oblasti nehrá žiadnu rolu, len treba chcieť a makať na sebe.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia