Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Rezervačná záloha v prípade neschválenej hypotéky

Ako je to s rezervačnou zálohou za nehnuteľnosť v prípade, že nedostane klient hypotéku? Prepadne celá záloha realitnej kancelárii?
OTÁZKA OD VÁS

Chcela by som sa informovať, ako je to v prípade rezervačnej zálohy za nehnuteľnosť, ak som ju chcela kupovať cez hypotéku, ktorú som nakoniec nedostala. Prepadne mi celá rezervačná záloha v realitnej kancelárii?

NAŠA RADA:

Treba si pozrieť podmienky zmluvy o rezervácii nehnuteľnosti a pred kúpou si treba vždy zvážiť svoje finančné možnosti. Na základe rezervácie ste si nehnuteľnosť zarezervovala len pre seba, tak aby sa neponúkala ostatným záujemcom. Svojím neuváženým počínaním ste zaviedla do omylu realitnú kanceláriu a tá následne majiteľa nehnuteľnosti, ktorý platí realitnej kancelárie dohodnutú províziu z predaja. Následne daný predávajúci určite nebude spokojný s prácou makléra, že mu doviedol záujemcu o kúpu a blokoval mu tak jeho nehnuteľnosť určitý čas, za ktorý ju mohol predať. Z praxe vieme, že predávajúci maklérovi po takejto skúsenosti už svoju nehnuteľnosť väčšinou nedovolí ďalej predávať a obom stranám vznikla finančná strata. Maklér pre vás urobil prácu, za ktorú mu treba tiež zaplatiť. Predpokladáme, že ani vy nepracujte zadarmo, predstavte si situáciu, keby prišiel za vami váš šéf a povedal, že tento týždeň robíte zadarmo, lebo mu odberateľ nakoniec danú prácu od vás neprevzal, pričom vy za to vôbec nemôžete. Realitná kancelária chybu neurobila a taktiež dala vypracovať na svoje náklady kúpne zmluvy právnemu zastúpenie, ktoré boli pripravené a môžu sa podpisovať do niekoľko dní od rezervácie.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 3 976 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (3 976)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3976 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3976 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia