Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Čo vie realitný maklér a nikto ho v tom nenahradí

Čo vie realitný maklér a nikto ho v tom nenahradí pri predaji nehnuteľností? Je samourčenie predajnej ceny ten správny krok pri svojej nehnuteľnosti?

To, čo väčšina predávajúcich od profesionálneho makléra nikdy nepožaduje, je stanovenie správnej predajnej ceny za predaj ich nehnuteľnosti. Väčšina z nich je presvedčená o tom, že si dokážu predať nehnuteľnosť aj sami a to za najvýhodnejšiu predajnú cenu. Úsmevné je, že ak sa ich opýtate, kde na takú predajnú cenu prišli, tak všetci odpovedia jedno: “pozreli sme si, za čo realitky také podobné nehnuteľnosti v danej lokalite predávajú“. Samozrejme, že za čo najvyššiu cenu, aby neprerobili. Čo ale nevedia je, že 90% ponúkaných nehnuteľností je na realitnom trhu značne predražených a v skutočnosti sa nehnuteľnosti za také ceny nikdy nepredajú. Prečo sa to deje? No je to z jednoduchého dôvodu, že väčšina predávajúcich vidí v realitnom maklérovi len človeka, ktorý chce na nich rýchlo zarobiť. A tak makléri pristupujú na premrštené požiadavky predávajúcich a pritom už na začiatku vedia, že nehnuteľnosť sa predá za podstatne nižšiu cenu a robia to len preto , aby nehnuteľnosť dostali do svojej ponuky.
Nastupujúci trend v realitnej praxi zo strany maklérov, ktorí už pracujú v obore dlhší čas /a to viac ako desať rokov / je, že predražené nehnuteľnosti do ponuky jednoducho nezoberú a už vôbec nie bez platného zmluvného vzťahu. Je to z jediného prostého dôvodu - vedia, že ak nie je dôvera zo strany predávajúcich už na začiatku, tak takýto obchod nikdy úspešný nebude. A nikto, a ani oni nepracujú zadarmo.

Notárska komora už pred dvomi rokmi rozhodla, že k dedičskému konaniu je potrebné potvrdenie o trhovej cene nehnuteľnosti, ktoré vystavujú práve realitné kancelárie. Je predsa pochopiteľné, že to, za koľko sa nehnuteľnosti predávajú v danej lokalite na základe porovnania predajných cien vám povie len ten, kto s predajom nehnuteľnosti jednoducho pracuje a má s tým dostatok skúseností, teda realitný maklér.

O tom, ako výhodne si nehnuteľnosti majitelia sami svojpomocne predali, alebo cez rôzne realitné portály bez realitiek a podobne, by mohli realitní makléri zo svojich skúseností dlho rozprávať. Úsmevné na tom je, že samopredajcovia sa nikdy nedozvedia, že svoju nehnuteľnosť mohli predať drahšie a výhodnejšie pre seba. Nestalo sa tak, pretože pristúpili na podmienky kupujúcich, ktorí ich priamo oslovili cez ich susedov a známych a snažili sa kúpiť nehnuteľnosť za čo najnižšiu cenu. Makléri sú často zo strany samopredajcov dotazovaní, za čo by ich nehnuteľnosť mohli predať. Profesionálni makléri Vám nikdy nepovedia predajnú cenu toho, čo nevideli a nikto, ani oni nepracujú zadarmo.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 584 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 584)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4584 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4584 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia