Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Skryté poruchy a nedostatky nehnuteľnosti

Kúpa bytu či rodinného domu sa môže výrazne predražiť, ak včas neodhalíte možné poruchy a skryté nedostatky. Technická inšpekcia nehnuteľností...

Kúpa bytu či rodinného domu sa môže výrazne predražiť, ak včas neodhalíte možné poruchy a skryté nedostatky. Aby sa vám to nestalo, potrebujete poznať reálny stav nehnuteľnosti ešte predtým, ako ju odkúpite.

Pravdivé hodnotenie stavu objektu zabezpečí pohľad nezávislého experta, známy aj ako inšpekcia nehnuteľnosti. Inšpektor s príslušným vzdelaním a praxou v stavebníctve odborne preskúma statiku, tepelnú izoláciu, hydroizoláciu, kanalizáciu, elektroinštaláciu a upozorní vás na riziká v týchto a ďalších oblastiach. Podľa analýzy uvidíte, či sa oplatí investovať, alebo by ste prerobili.

Technická inšpekcia nehnuteľnosti (viac info) zahŕňa opis zistených nedostatkov a odhad nákladov na ich opravu. Nejde však len o úsporu peňazí. Bývanie bez skrytých hrozieb zvyšuje bezpečnosť vašej rodiny. Stačí, keď inšpekcii poviete viac o vašom byte či dome a spresníte požiadavky, čo konkrétne sa vám nezdá. Dohodnete sa na termíne obhliadky, počas ktorej dôkladne skontrolujeme nehnuteľnosť. V zimnom období je možné použiť termovízne kamery, pomocou ktorých sa skúmajú tepelnoizolačné vlastnosti budovy. Získate správu o stave budovy a prehľadný posudok, ktorý sa vám zíde pri jednaní o cene nehnuteľnosti a pri reklamácii porúch. Odborný posudok môžete využiť dokonca aj na právne účely.

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 686 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 686)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4686 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4686 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia