Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Výhodnosť výhradnej zmluvy cez HALO reality

Myslíte, že predaj Vašej nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu na exkluzívnu – výhradnú zmluvu je pre Vás nevýhodný?

Myslíte, že predaj Vašej nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu na exkluzívnu – výhradnú zmluvu je pre Vás nevýhodný?

Dôveryhodnosť

Pokiaľ sa Vaša nehnuteľnosť objaví v inzercii na webových stránkach viackrát, pôsobí na záujemcov o kúpu, že sa nehnuteľnosť nedarí dlhodobo predať alebo sa jej chce majiteľ rýchlo zbaviť.

Komunikácia

Pri komunikácií s jedným maklérom máte celý predaj Vašej nehnuteľnosti pod kontrolou. Komunikujete len s jedným maklérom, čo šetrí Váš čas a finančné náklady. S jedným maklérom si vytvoríte lepší obchodný vzťah založený na vzájomnej dôvere, ktorá je pre konečný úspech predaj, Vašej nehnuteľnosti potrebná.

Šetríme Váš čas

Ušetríme Váš čas s otravovaním zo strany neserióznych záujemcov o kúpu. Získate tretiu stranu ako svedka pri splnení dohodnutých zmluvných podmienok a splatení celej kúpnej ceny zo strany kupujúceho alebo hypotekárnej banky.

Profesionalita

Spoľahnite sa na profesionálov, nenechajte sa zavádzať a zneužívať nepreverenými záujemcami o kúpu Vašej nehnuteľnosti. Majte celý obchod od začiatku spolu so svojím maklérom pod svojou kontrolou.

Motivácia makléra a našej spoločnosti

Maklér má väčšiu motiváciu venovať čo najviac času a pozornosti predaju Vašej nehnuteľnosti. Zabezpečujeme masívnejšiu reklamu a prezentáciu Vašej nehnuteľnosti tak, aby sa čo v najväčšej miere dostala k záujemcom o jej kúpu. Dávame prednosť pred predajom nehnuteľností predávaných cez neexkluzívne zmluvy. V prípade ak maklér nie je ohrozovaný konkurenciou, máme istotu zisku a tým zvyšujeme svoje úsilie a finančné investície do spropagovania predaja nehnuteľnosti. Snažíme sa predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu. Spolupracujeme s inými realitnými kanceláriami v okolí, pokiaľ majú vážneho záujemcu o kúpu práve Vašej nehnuteľnosti.

Cena

Vaša cena a naša provízia bude presne stanovená a zakotvená v zmluve a nie je možné ich meniť bez Vášho predchádzajúceho súhlasu. Maklér Vás nebude nútiť meniť cenu pod tlakom a vplyvom rivality s inými realitnými kanceláriami, ktoré tiež majú predaj Vašej nehnuteľnosti neexkluzívne v ponuke. Naopak, maklér sa bude snažiť predať Vašu nehnuteľnosť za maximálnu predajnú cenu a Vy ušetríte čas desiatkami telefonátov s ďalšími maklérmi, ktorí by Vás neustále tlačili k zníženiu predajnej ceny. Najpodstatnejšie je, že nebudete zneužitý zo strany neprofesionálnych maklérov, ktorí budú inzerovať Vašu nehnuteľnosť bez provízie pre realitnú kanceláriu. To znamená za nižšiu cenu, ako ostatné realitné kancelárie a ako sa s Vami na začiatku inzercie ústne dohodli. Svoju províziu si nakoniec stiahnu s Vaším súhlasom zo zníženej kúpnej ceny bez toho, aby ste mali o tom čo i len vedomosť.

Informovanie

Maklér Vás pravidelne informuje o stave predaja Vašej nehnuteľnosti, zasiela Vám štatistiky o návštevnosti ponuky. Tieto údaje nie sú skreslené nakoľko všetci, ktorí prejavili záujem o kúpu Vašej nehnuteľnosti kontaktovali práve Vášho makléra. Máte prehľad o záujme zo strany budúcich záujemcov o kúpu nehnuteľnosti, či práve tá Vaša spĺňa ich požiadavky. Následne je možné presne stanoviť ďalšiu stratégiu jej predaja. Dostanete prístup do nášho firemného programu, kde môžete svoju ponúkanú nehnuteľnosť sledovať – jej návštevnosť, reakcie maklérov od potencionálnych kupujúcich a pre porovnanie Vašej ponuky uvidíte 10 cenovo najpodobnejších ponúk iných predávajúcich.

Dĺžka zmluvného vzťahu

S nami môžete uzatvoriť zmluvu i na krátku dobu, aby ste mali možnosť vyskúšať si prácu Vášho makléra a jeho snahu predať Vašu nehnuteľnosť. Pokiaľ budete s jeho prácou spokojný zmluvu opäť predĺžite.

Kvalita makléra

Aj Vy môžete mať svojho realitného makléra. Tak ako máte svojho doktora, automechanika, finančného poradcu, právnika aj Vy majte svojho jediného makléra pri predaji Vašej nehnuteľnosti. Tí najkvalitnejší profesionáli uzatvárajú s klientmi iba výhradné exkluzívne zmluvy, pracujú s dopytom a vďaka tomu logicky aj úspešne predávajú. Kvalitný maklér je Vašim sprievodcom a poradcom pri predaji práve Vašej nehnuteľnosti. Maklér sa zameriava na preverenie všetkých záujemcov o kúpu Vašej nehnuteľnosti. Identifikuje všetkých záujemcov o prehliadku Vašej nehnuteľnosti, čím chráni Váš majetok pred podvodníkmi a zlodejmi.

Šetrenie Vašich finančných nákladov

Províziu si maklér zaslúži až v momente zrealizovania celého predaja nehnuteľnosti. Nikdy nie na začiatku jej predaja. Ako predávajúci neplatíte žiadne poplatky vopred. Naopak, ušetríte veľa peňazí za inzerciu, kompletný právny servis, kolky a podobne. Maklér sa snaží predať Vašu nehnuteľnosť za maximálnu možnú cenu.

Práca s dopytmi o kúpu nehnuteľnosti

Po zadaní Vašej nehnuteľnosti do nášho systému nastáva okamžité automatické spárovanie Vašej ponuky s dopytmi od záujemcov o kúpu možno práve Vašej nehnuteľnosti. Hoci máte zmluvu podpísanú iba s jedným maklérom našej spoločnosti, okamžite je Vaša nehnuteľnosť po zadaní do nášho systému ponúkaná po celom území Slovenskej republiky, všetkými maklérmi našej spoločnosti záujemcom o kúpu nehnuteľnosti podobnej práve tej Vašej. Samozrejme, celý predaj Vašej nehnuteľnosti zrealizuje a organizuje práve Váš realitný maklér.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 104 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 104)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4104 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4104 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia