Overená nehnuteľnosť od profesionálov v realitách

Predaj, pozemok 4334 m² Plavecký Štvrtok

pozemok - predaj Plavecký Štvrtok
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pekný veľký pravidelný udržiavaný pozemok (ornú pôdu) s výmerou 4334 m² na Záhorí, v obci Plavecký Štvrtok (MA - 8 km, BA - 30 km, Rakúsko - 16 km), okres Malacky. Je situovaný v extraviláne obce, na peknom tichom mieste v blízkosti lesa a rekreačných chát, vstup je z poľnej cesty. Je možnosť dokúpiť tiež ďalších 4371 m² (susediaca parcela).

V obci je kompletná občianska vybavenosť (jasle, MŠ, ZŠ, obchody, pošta, zdravotné stredisko, reštaurácie, pekáreň... ) a perfektná dostupnosť - má výborné vlakové i autobusové spojenie. Krásna okolitá príroda ponúka možnosti cykloturistiky, kúpania, rybolovu, hubárčenia alebo len dlhých prechádzok. Na Záhorí sa nachádza veľa rybníkov a vodných plôch určených na kúpanie. Rovnako nezaostáva ani kultúrne vyžitie. Rôzne miestne akcie a v neposlednom rade aj neďaleká Morava s povestnými vínnymi cestami poskytujú počas roka bohaté možnosti vyžitia.

Nehnuteľnosť je vhodná pre developera, alebo len ako investičná príležitosť, pri rýchlom jednaní je možná dohoda na cene. Výborná ponuka + cena = maklér odporúča.

Mgr. Beáta Ninisová

0911... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT beataninisova[at]haloreality.sk 0911 127 197

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

55251 beataninisova[at]haloreality.sk 32
32 €/m2
MA-55251VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
4334 m²
len v hotovosti
84x52
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Velmi prijemna a ochotna pani.

Pani maklérka bola hneď pri prvom telefonickom kontakte príjemná, jej reakcia bola pohotová a okamžite sme sa dohodli na stretnutí a obhliadke...

Milá, ústretová, promptna, má prehľad nehnuteľnosti.

Pani Ninisova je profesionál, oceňujem nielen poradenstvo a služby, ale aj osobitý veľmi priateľský prístup.

Velmi pekne dakujeme... ste jednička.

Pani Ninisová je veľmi šikovná, ochotná klientovi poradiť. Vidieť, že svoju prácu robí s radosťou. Je profesionálka. J.M.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia