IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA
Ponúkame na predaj chalupu v Pribyline, okr. Liptovský Mikuláš, čiastočne podpivničenú, postavenú na pozemku o celkovej výmere 272m², z toho zastavaná plocha 87m², orientácia juho-západ, po čiastočnej rekonštrukcii v rámci ktorej boli prevedené nové zemné izolácie, rozvody vody, odpadu, nový komín, krov s novým latovaním a škridlou, zatiaľ bez elektroinštalácie, navrhnuté kúrenie krbom s teplovzdušnými rozvodmi, prípadne dokurovanie krbovými pecami. Predpokladaná dispozícia pozostáva z chodby, obývacej izby, spálne, kuchyne, kúpelne so sprchovým kútom a WC. K drevenici prináleží humno a pozemky s možnosťou prenájmu od urbáru. V obci je plná plná občianska vybavenosť, pošta, materská a základná škola, skanzem a múzeum Pribylina, Grand Hotel Permon. Pri rýchlom jednaní dohoda možná!
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Práva k inzerovanej nehnuteľnosti
Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.
Aby naši makléri predávali aj v
Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .
29347
*
14990