Moderný byt v rozvíjajúcej sa dedinke

Predaj, dvojizbový byt Choča

dvojizbový byt - predaj Choča
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt o výmere 49m² po kompletnej rekonštrukcií, ktorý sa nachádza v pokojnej obci Choča. Vďaka jeho výbornej polohe tak získate bývanie v malebnej dedinke, kde si budete môcť oddýchnuť od rušného mesta, ale zároveň má vynikajúcu dostupnosť do okolitých miest.

Dispozícia bytu: vstupná hala, kuchyňa, dve nepriechodné izby, dve loggie, kúpeľňa a samostatná toaleta
Kompletná rekonštrukcia: nové bytové jadro a rozvody, plávajúce podlahy, plastové okná, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi

Izby je možné využiť buď ako obývaciu izbu so spálňou alebo ako dve samostatné spálne, čo tiež otvára príležitosť pre potencionálnu investíciu. Rovnako tak aj oceníte dve loggie, ktoré Vám doprajú krásny výhľad na prírodu pri rannej káve. Pre tých, ktorí majú radi prácu vonku alebo si radi oddýchnu na čerstvom vzduchu, je možné využiť záhradu o výmere 410m².

Navyše sa nikdy nemôže stať, že budete mať problém s parkovaním vďaka 2 parkovacím miestam a veľkou garážou o výmere 16m², ktoré nadobudnete kúpou tejto nehnuteľnosti. K bytu tiež patrí rozsiahly pivničný priestor s rozlohou 5m².

Veľkou výhodou tohto moderného bytu sú nízke mesačné náklady na energie, ktoré ľahko zistíte z vlastného plynového kotla, vodomeru a elektromeru.

Tento 2-izbový byt je situovaný v príjemnej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou (potraviny, materská a základná škola, obecný úrad, športové ihrisko) a v blízkosti hlavného ťahu R1 Bratislava › Nitra › Banská Bystrica. Taktiež je tento rodinný dom vzdialený od Zlatých Moraviec iba 11km, Vrábeľ 18km, Nitry 25km a Levíc 36km.

Nehnuteľnosť je vo vlastníctve jedného majiteľa, k dispozícií ihneď a bez tiarch.
Doporučujem osobnú prehliadku.

Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi ďalšími prípadnými otázkami, my Vám radi odpovieme.

Andrea Kovarčíková

0907... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT andreakovarcikova[at]haloreality.sk 0907 483 112

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

54330 andreakovarcikova[at]haloreality.sk 66890
66 890 €
ZM-54330VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
2
G
49 m²
osobné
po kompletnej rekonštrukcii
v hotovosti alebo hypotékou
2/3
západ-východ
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Ďakujeme pekne za perfektne odvedenú prácu veľká spokojnosť odporúčame svojim známym...

Pani Andrea Kovarčíková má nesmierne ľudský prístup, trpezlivosť, vždy je ochotná poradiť a pomôcť. Mám skúsenosť, že pre klienta robí iba to najlepšie a s úsmevom...

Výborná práca pani maklérky (informovanosť, dochvíľnosť,a pripravenosť)... všetko sme dotiahli k spokojnosti oboch strán... ďakujem.

Pani Kovarčíková urobila všetko, čo sme potrebovali na kúpu domu, a je podrobne zameraná, nápomocná, láskavá a aktuálna. V budúcnosti budeme opäť...

Veľmi príjemné vystupovanie. Úplná spokojnosť.

Pani Kovarčíková, maximálna spokojnosť, profesialny prístup k práci a zodpovednosť.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia