REZERVOVANÉ - Predaj, rodinný dom Častkovce - ZNÍŽENÁ CENA + 3D OBHLIADKA

rodinný dom - predaj Častkovce
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Častkovce. Dom má 4 obytné miestnosti, je dvojpodlažný a je celý podpivničený. V suteréne, ktorý je pod celým domom sa nachádza garáž, kotolňa a rôzne ďalšie pivničné priestory. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, schodisko, kúpeľňa spojená s WC, priestranná obývačka spojená s kuchyňou a špajza. V obývačke sú dvere vedúce priamo do záhrady. Na poschodí sa nachádzajú tri obytné miestnosti, chodba a kúpeľňa spojená s WC. Na každom poschodí je lodžia, orientovaná smerom do ulice. Dom je veľmi dobre dispozične riešený a v dome prebehla čiastočná rekonštrukcia a to najmä na prízemí, ktoré je z väčšej časti hotové. Mimo iného boli rekonštruované podlahy, elektrické rozvody, odpady, rozvody vody a kúrenia a boli vymenené okná. Niektoré miestnosti na pochodí, ako aj schodisko sú stále rozpracované a nedokončené. Dom je vykurovaný plynom a plyn spolu s elektrinou slúžia aj na ohrev teplej vody. Dom je napojený na vlastnú studňu s pitnou vodou, ktorá sa nachádza v pivnici, no zároveň existuje možnosť napojiť sa na vodu obecnú. Odkanalizovanie je riešené pomocou trativodu. V dome sa nachádza komín, ktorý umožňuje používanie krbu resp. krbových kachieľ v obývačke. Celková výmera pozemkov, ktoré sa predávajú spolu s domom je 730 m². Z toho je v podiele 1/1 516 m² a zvyšok tvoria podiely v záhrade. Celková výmera pozemkov a záhrad funkčne spojených s domom a aktuálne užívaných majiteľom je však až 1616 m². Vedľa domu, v záhrade sa nachádza zachovalá vínna pivnička. Pozrite si 3D prehliadku na našej stránke. Maklér odporúča.

Ing. Martin Vozár

I speak English

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT martinvozar[at]haloreality.sk 0908 996 875

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52228 martinvozar[at]haloreality.sk 122000
122 000 €
NM-52228VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
C
75 m²
210 m²
120 m²
730 m²
čiastočná rekonštrukcia
voda, plyn, elektrina
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Boli sme s predajom domu veľmi spokojní, tak rýchlo predaný dom sme ešte nevideli :) Veľké ďakujem.

Bola som velmi spokojna s p.Vozarom. Spraval sa velmi profesionalne. Z jeho strany bola vzdy ochota,zodpovednost,flexibilita.o vsetkom ma...

Ďakujem pánovi Vozárovi za rýchle a bezproblémové jednanie pri predaji rodinného domu. Bol ochotný, milý a trpezlivý. Jeho služby môžem len doporučiť.

Ďakujeme pánovi Vozárovi za profesionálny prístup, promptnosť a ústretovosť. Makléra by som určite odporučil ďalej.

Touto cestou chcem poďakovať pánu Ing. Vozarovi za perfektnú prácu čo sa týka predaja domu. Môžem povedať že sa vyzná vo svojej práci makléra predaja nehnuteľnosti.

Veľmi príjemný a profesionálny prístup. Pán Vozár sa postaral o všetko, čo bolo treba. Nerozumela som niektorým veciam...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU